زیارتی: شهرداری ها باید در توسعه ورزش همگانی اهتمام داشته باشند


رئیس مرکز مطالعات شهری و روستایی وزارت کشور با تاکید بر برنامه های این مرکز برای توسعه ورزش همگانی گفت: زیارتی: شهرداری ها باید در توسعه ورزش همگانی اهتمام داشته باشند.

مراسم رونمایی از طرح های ملی بهار ۱۴۰۰ فدراسیون ورزشهای همگانی با عنوان «بهار تندرستی» امروز دوشنبه با حضوراحمد دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، حمید بنی تمیم  مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، اسمعیل زیارتی رئیس مرکز مطالعات شهری و روستایی وزارت کشور، افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی و کاوه احمدی مدیرکل ارتباطات و روابط عمومی وزارت ورزش در محل این وزارتخانه برگزار شد.

اسمعیل زیارتی رئیس مرکز مطالعات شهری و روستایی وزارت کشور در این مراسم گفت:  رویکرد ما در وزارت کشور این بوده که شهرداریها باید از یک نهاد خدماتی به یک نهاد توسعه ای تبدیل شوند. در این راستا باید به تمام ابعاد توجه شود که تندرستی و سلامت مردم یکی از مهمترین بعدهای این برنامه هاست. 

وی ادامه داد: شهرها باید پاسخگوی نیازهای شهروندان باشند. با شیوع کرونا هراس اجتماعی در بین مردم ایجاد شده است. ما باید متناسب با اتفاقی که رخ داده است بتوانیم برنامه ها را تغییر دهیم. سبک مدیریت در شهرها در دنیا تغییر کرده است. 


  • ۱۷:۳۶

  • ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار