سومین همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، ورزش و جامعه برگزار می شود


در دیدار رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران با امید حاجتی، ریس هیات ورزش های همگانی خوزستان، بر سومین همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، ورزش و جامعه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی خوزستان، با هدف برگزاری سومین همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، ورزش و جامعه  نشستی با حضور امید حاجتی، ریس هیات ورزش های همگانی خوزستان؛ امین خطیبی،رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران؛ پرستو شهنی، نائب رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان برگزار شد.
امید حاجتی در این نشست با اشاره به نقش دانشگاه به ویژه دانشکده علوم ورزشی در توسعه و ترویج ورزش همگانی اظهار کرد: امروزه نگاه مسئولین به ورزش علاوه بر سلامتی و نشاط اجتماعی ، ابزاری برای تولید درآمد و کسب و کار نیز می باشد. از این رو استفاده از ظرفیت دانشگاه می تواند مسیر را تسهیل و تسریع نماید.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران در زمینه های در سرفصل های پایان نامه و مقالات علمی و برگزاری سمینارها و همایش ها، نقش و جایگاه ورزش های همگانی را برجسته نمایند.
وی اضافه کرد: پژوهش های مرتبط با هیات ورزش های همگانی خوزستان در دسترس کمیته ها و هیات های شهرستان قرار گیرد تا این پژوهش ها در سطح جامعه عملیاتی باشد.
ظرفیت اساتید برجسته، مربیان رشته های ورزشی به ویژه رشته های تخصصی می تواند با کمک دانشگاه شهید چمران صورت پذیرد.
حاجتی ادامه داد: سومین همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، ورزش و جامعه، ورزش همگانی، نشاط و سلامت اجتماعی از طریق بستر الکترونیکی و بصورت وبینار اسفند ۹۹ برگزار می شود.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۳۴

  • ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار