سومین همایش کشوری کلیستنیکس و استریت ورک-اوت در سرای محله ساعی تهران برگزار شد


سومین همایش کشوری کلیستنیکس و استریت ورک-اوت با هدف معرفی و آشنایی هر چه بیشتر مردم با این رشته در سالن آمفی تئاتر سرای محله پارک ساعی تهران برگزار شد.

سومین همایش کشوری کلیستنیکس و استریت ورک-اوت با هدف معرفی و آشنایی هر چه بیشتر مردم با این رشته در سالن آمفی تئاتر سرای محله پارک ساعی تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، این گردهمایی در روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ و با حضور و سخنرانی دکتر رمضانی رئیس انجمن آمادگی جسمانی، دکتر کلانتری استاد دانشگاه تهران و جمعی از اساتید و صاحب نظران این رشته، به همت کمیته کلیستنیکس/استریت ورک-اوت ایران صورت گرفت.

 

این همایش یکروزه با حضور حدود یکصد نفر از علاقه مندان و فعالان این حوزه برگزار گردید که در آن مباحث مختلفی از جمله، تاریخچه کلیستنیکس، تغذیه، آسیبهای ورزشی، آشنایی با شاخه های مختلف این رشته، مزایا و ویژگیهای متمایز آن نسبت به سایر سبکهای تمرینی، قوانین مسابقات و داوری کلیستنیکس مورد بررسی قرار گرفت و در بخش اختتامیه، با اجرای حرکات نمایشی قهرمانان این رشته آقایان پیام حسن نژاد و ایمان دهقانی و سپس اهدای احکام شرکت کنندگان، به کار خود پایان داد.

 

لازم به ذکر است در این همایش آقایان: بهادر رزاقی (رئیس کمیته کلیستنیکس ایران و عضو هیأت رئیسه فدراسیون جهانی این رشته) و پیام حسن نژاد (قهرمان جهان در سال  2016 مسکو) نیز هر کدام به بیان یکی از سرفصل های فوق پرداخته و در ادامه علی دانش (مدیر اجرایی و مسئول روابط عمومی کمیته) به بیان برخی توضیحات در زمینه روشهای ارتباطی و اطلاع رسانی به مخاطبان پرداخته و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

 

گفتنی است دومین کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس و استریت ورک-اوت ویژه آقایان از تاریخ ۰۷/۰۲/۹۸ به مدت چهار روز در محل باشگاه فرصت زندگی تهران و با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار می شود.

 

انتهای پیام/


  • ۱۴:۰۴

  • ۱۳۹۸/۰۲/۰۷

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار