سیتی سنتر محل برگزاری مسابقات بازیهای رایانه ای کشور

اولین دوره مسابقات رسمی بازیهای رایانه ای کشور(انتخابی مسابقات جهانی باکو) به میزبانی کمیته بازی های الکترونیکی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در مجموعه ملی اصفهان (سیتی سنتر) برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته بازیهای الکترونیکی هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: کمیته بازی‌های الکترونیکی از چهار بخش رباتیک، کنسول، بازی های رادیو کنترل و بازی های رایانه ای تشکیل شده است و ما قصد داریم بعد از برگزاری اولین دوره مسابقات بازیهای الکترونیکی انتخابی تیم استان، اولین دوره مسابقات رسمی بازیهای رایانه ای کشور را میزبانی کنیم که درخواست میزبانی مسابقات کشوری را به فدراسیون ورزشهای همگانی و انجمن بازیهای الکترونیکی ارسال کردیم که آنها نیز با توجه به پتانسیل و امکانات اصفهان و هیات ورزشهای همگانی استان با این درخواست موافقت کردند.

محمدمهدی کاظمی ادامه داد:اولین دوره مسابقات رسمی بازیهای رایانه ای کشور از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ مهرماه به میزبانی استان اصفهان در مجموعه ملی اصفهان(سیتی سنتر) برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: نفرات برتر این دوره از رقابتها به مسابقات جهانی باکو اعزام خواهند شد،به همین دلیل پیش بینی می کنیم شرکت کنندگان زیادی از سراسر کشور برای حضور در این رقابتها اعلام آمادگی کنند.

کاظمی با بیان اینکه برنامه ریزیهای لازم برای برگزاری این دوره از رقابتها انجام شده است اذعان کرد:از شرکت کنندگان ورودی دریافت نمی شود و به شرکت کنندگان اسکان و تغذیه داده خواهد شد.
وی به افتتاح مجموعه های فرهنگی ورزشی در سطح شهر اصفهان اشاره کرد و گفت:افتتاح این مجموعه ها می‌تواند بستر منابسی برای نوجوانان و جوانان این شهر جهت پرکردن صحیح اوقات فراغت شان فراهم سازد.

وی ادامه داد: باید کاری کنیم که در هر منطقه و محله‌ای فضاهای مناسب برای تفریح و شادی نوجوانان و جوانان فراهم شود تا خودشان به سمتی بروند که دیگر تمایلی برای رفتن به سمت قهوه خانه ها، چایخانه ها و استعمال قلیان نداشته باشند،امیدواریم این اتفاق رخ دهد که در کنار هر قهوه خانه و چایخانه مجموعه‌های ورزشی و بازی‌های الکترونیکی ایجاد شود تا فرزندان‌مان حق انتخاب داشته و به پرداختن به ورزش ترغیب شوند.

کاظمی تصریح کرد: برنامه و هدف اصلی کمیته بازی‌های الکترونیکی این است که با ایجاد فضاهای مناسب برای بازی‌های رایانه ای مانع رفتن جوانان به سمت قهوه خانه ها و چایخانه‌های سنتی بشود.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار