شاورانی: گام بلند در پیشرفت ورزش های الکترونیک برداشته خواهد شد


دبیر انجمن ورزش های الکترونیک از اقبال کاربران ورزش های الکترونیک به مشارکت در بخش ورزش های الکترونیک طرح ملی نشاط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،  لقمان شاورانی دبیر انجمن ورزش های الکترونیک با اشاره به مشارکت مثال زدنی استان ها در بخش اول طرح ملی نشاط اظهار داشت:  طرح ملی نشاط با مشارکت بیش از 150 هزار نفر در بخش ورزش های الکترونیک وارد فاز فعالیت بدنی خواهد شد. 

شاورانی بیان داشت: شرکت کنندگان می توانند جهت شرکت در فاز فعالیت بدنی طرح ملی نشاط،  از طریق اپلیکیشن « eligo » در بخش فعالیت بدنی این طرح مشارکت کنند.

وی در خاتمه  افزود: اپلیکیشن یاد شده توسط یکی از شرکت های دانش بنیان طراحی شده و قابلیت بارگذاری 100 مگابایت ویدئو را در 3 دقیقه دارد، بدین ترتیب صحت سنجی حضور استان ها از طریق مشارکت و ارسال ویدیو فعالیت ورزشی بررسی خواهد شد. امید است در فاز دوم طرح و بخش فعالیت بدنی و ورزشی نیز علاقمندان همراه ما باشند و اتفاقات بی نظیری را رقم بزنند.

لقمان شاورانی در ادامه خاطرنشان کرد: با برگزاری موفق این رویداد برنامه ریزی برای برگزاری المپیاد ورزش های مجازی در مرداد ماه ۱۴۰۰ انجام پذیرفته است که با حمایت همیشگی فدراسیون ورزش های همگانی و معاونت محترم فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش رویدادی متناسب با مسابقات ioc اجرا خواهد شد و گامی بلند در پیشرفت ورزش های الکترونیک اتفاق خواهد افتاد.


  • ۰۹:۱۵

  • ۱۴۰۰/۰۲/۲۱

  • ۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار