شعار سال فدراسیون ورزش های همگانی؛ «بهره وری نیروی کار ایرانی با ورزش همگانی»


رییس فدراسیون ورزش های همگانی رسما شعار «بهره وری نیروی کار ایرانی با ورزش همگانی» را به عنوان شعار‌ سال این فدراسیون اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ افشین ملایی در گفتگو با ایسنا گفت: با توجه به شعار تعیین شده در سال جاری از سوی مقام معظم رهبری، وظایف ویژه‌ای بر دوش مسئولان ورزش کشور قرار دارد و باید بدانیم که در جنگ اقتصادی به نیروی انسانی در حوزه ورزش توجه ویژه‌ای داشته باشیم و باید نگرش ها را تغییر دهیم.

وی افزود: باید مدیران ارشد ورزش ایران از نگاه حداقلی به نگاه حداکثری در حوزه ورزش دست یابند و متناسب با تغییر نگاه ایجاد شده، اقدامات جامع تری را برای بهره گیری از ظرفیت های ورزشی و به ویژه ورزش همگانی در دستور کار قرار دهند.

رییس فدراسیون ورزش های همگانی همواره در حوزه بهداشت و درمان به دنبال کاهش هزینه خدمات و هزینه های درمانی بوده ایم، عنوان کرد: متاسفانه طی سال‌های اخیر نتوانسته‌ایم در کاهش هزینه‌های درمانی موفق عمل کنیم و سالانه شاهد رشد هزینه‌ها در این زمینه هستیم، بنابراین باید به گونه‌ای پیش برویم که کاهش تقاضا در حوزه خدمات پزشکی رقم بخورد؛ مساله ای که نیازمند تغییر نگاه بنیادین است.


  • ۱۰:۰۴

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۱

  • ۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار