شمارش معکوس برای اجرای طرح ملی «ارتش فعال و آماده»


رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش در دیدار با رئیس فدراسیون ورزش های همگانی بر اجرای طرح ملی مشترک «ارتش فعال و آماده» تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، امیر فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی و اعضای هیات ورزش همگانی ارتش با حضور در فدراسیون همگانی با افشین ملایی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار امیر فولادی با اشاره به ضرورت توسعه همکاری های مشترک فی مابین فدراسیون ورزش های همگانی و تربیت بدنی ارتش گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران به دلیل ماهیت شغلی همواره آماده و‌ فعال هستند و ورزش و فعالیت بدنی با سبک زندگی آنها عجین است.

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش ادامه داد: از این رو ضروری است با همکاری فدراسیون ورزش های همگانی و با اجرای طرح های نوین و علمی گام های موثرتری در زمینه توسعه ورزش نیروهای مسلح ارتش و خانواده های آنان برداریم.

امیر فولادی در پایان بر آمادگی کامل ارتش برای اجرای طرح های ملی مشترک با فدراسیون ورزشهای همگانی را اعلام کرد.

افشین ملایی هم با قدردانی از پیشگامی ارتش در تعامل و همکاری بین سازمانی افزود: خانواده ارتش به دلیل سازماندهی نظام مند و روحیه مبتنی بر انسجام و کار تیمی، جمعیتی ارزشمند برای اجرای برنامه های توسعه ورزش همگانی محسوب می شود و این افتخار فدراسیون ورزش های همگانی است که بتواند خدماتی متناسب با نیازهای ورزشی خانواده بزرگ ارتش به این عزیزان ارایه کند.

ملایی در ادامه به اجرای طرح «پادگان فعال و دوستدار ورزش» اشاره کرد و گفت: آماده ایم در کوتاه ترین زمان ممکن این طرح را اجرایی کرده و به تجربه ای موفق برای کشور و سایر نهادهای نظامی و اجرایی تبدیل کنیم.

در این نشست امیر حسینی رئیس هیأت ورزش همگانی ارتش و رضا شجیع نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی نیز حضور داشتند.


  • ۱۱:۰۴

  • ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

  • ۳۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار