شهردار جهرم: کرونا توسعه ورزش را کند کرد/ مردم جهرم از ورزش همگانی استقبال می کنند


شهردار جهرم از استقبال مردم این شهر به انجام فعالیت های بدنی خبر داد و گفت: اگر ما بتوانیم زیرساخت های لازم را فراهم کنیم گرایش مردم به ورزش چند برابر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، علیرضا نظری جهرمی امروز چهارشنبه با حضور در محل فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن دیدار با افشین ملایی و مسئولان این فدراسیون گزارشی از وضعیت زیرساخت ها و شرایط ورزش در این شهر ارائه کرد. 

نظری جهرمی با اشاره به شادی و نشاطی که بین مردم استان فارس و خصوصا اهالی جهرم وجود دارد از استقبال بالای آنها برای ورزش کردن خبر داد و گفت: اگر ما بتوانیم شرایط و امکانات را فراهم کنیم مردم خودشان به ورزش گرایش بیشتری پیدا خواهند کرد و مشارکت بیبشتری در این حوزه خواهند داشت. 

شهردار جهرم با بیان این که شیوع ویروس کرونا اجازه نداد مردم آنطور که می خواهند از فضاهای ورزشی برای تامین سلامت و نشاط خود استفاده کنند گفت: متاسفانه شیوع این ویروس که برای دنیا دردسر شده بود به ما هم اجازه نداد آن چیزی که در ذهن داشتیم را برای ورزش مردم اجرا کنیم. 

نظری جهرمی تاکید کرد: مسئولان باید به نحوی اقدام کنند که برنامه ریزی و عملکرد آنها منجر به کاهش کم تحرکی و افزایش میزان مشارکت مردم در فعالیت های ورزشی شود تا هم اجر دنیوی ببرند و هم اجر اخروی.

وی با بیان این که بودجه شهرداری جهرم هم محدودیت های خاص خودش را دارد خاطرنشان کرد: خوشبختانه سرانه فضای سبز جهرم بالاست و باید بتوانیم امکاناتی را فراهم کنیم که مردم از این فضا برای ورزش کردن بیشتر استفاه کنند. 

علیرضا نظری جهرمی در پایان ابراز امیدواری کرد در هماهنگی و تعامل با هیات ورزش همگانی استان فارس بتوانند قدم های مثبتی برای تامین سلامت و نشاط مردم بردارند. 


  • ۱۳:۱۲

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۵

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار