شهر جدید گلبهار میزبان همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط


همزمان با روز بزرگداشت قوه قضائیه بزرگترین همایش پیاده روی خانوادگی در گلبهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این همایش که با مشارکت ۷۰ هزار نفری مردم برگزار گردید، دهقان نماینده محترم مجلس، فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، محسن باقریان سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و هنر های نمایشی، آذریان رئیس هیئت ورزش های همگانی خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

مردم گلبهار در این همایش مسیر ۶ کیلومتری بلوار ابن سینا تا دریاچه شهر جدید گلبهار را پیاده طی کردند.

فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حاشیه همایش پیاده روی ضمن تاکید بر جایگاه ویژه خراسان رضوی در توسعه ورزش همگانی کشور اظهار داشت:

وی افزود: استقبال خوبی از این همایش صورت گرفت و جمعیت حاضر، با توجه به اینکه گلبهار شهر جدیدی است بیش از انتظار بود.

فتاحی یاد آور شد: این جمعیت نشان‌دهنده آن است که ورزش همگانی در میان مردم ما نهادینه شده است و مردم از اینگونه برنامه ها استقبال می کنند نتیجه این پیاده‌روی توسعه ورزش همگانی باید باشد، ما زمانی می‌توانیم این پیاده‌روی را موثر بدانیم که توسط آن ورزش همگانی را توسعه دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: جایگاه ورزش همگانی خراسان رضوی در سطح کشور رفیع است، در بحث توسعه ورزش همگانی رتبه نخست کشور را داریم هم‌چنین هیئت ورزش‌های همگانی استان نیز جزو ۵هیئت برتر کشور است.

وی گفت: ما در ورزش همگانی، قهرمانی، روستایی و بانوان جزو استان‌های برتر کشور هستیم این نشان دهنده آن است که ورزش خراسان رضوی جایگاه خود را پیدا کرده، با وفاق و همدلی میان هیئت‌ها، استفاده از خدمات بخش خصوصی و دولت ورزش را باید در میان خانواده ها نهادینه کنیم.

 

گفتنی است در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

 

این همایش با میزبانی و حمایت شرکت عمران و توسعه شهر جدید گلبهار، با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی برگزار شد و توسط شبکه سوم سیما به صورت مستقیم پخش زنده کرد.

 

انتهای پیام/

 


  • ۱۲:۵۹

  • ۱۳۹۸/۰۴/۰۹

  • ۳۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار