صحت مند:  طرح ملی نشاط، رویدادی برای شادابی روحی و جسمی همه مردم است


رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان یزد با اشاره به طرحی که از سوی فدراسیون همگانی در حال اجرا است گفت:  طرح ملی نشاط، رویدادی برای شادابی روحی و جسمی همه مردم ایران است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان یزد با اشاره به فعالیت های نوین در فدراسیون ورزشهای همگانی کشور افزود: در سال گذشته با توجه به شرایط سختی که با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور  و جهان حاکم بود، فدراسیون ورزشهای همگانی کشور با برگزاری رویدادهای خلاقانه و نوین نقش بسیار مهمی در پویایی جامعه داشت.

وی افزود: طرح ملی نشاط یکی دیگر از طرحهای خلاقانه است که توسط فدراسیون ورزشهای همگانی , انجمن ورزشهای الکترونیک و سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی در حال برگزاری است که در نوع خود بسیار بدیع و جذاب است.

صحت مند ادامه داد: با توجه به این نکته که مخاطبان ورزشهای الکترونیک می توانند از لحاظ جنسیت، سن و وضعیت بدنی بسیار متفاوت باشند، این رویداد می تواند همه جامعه را در بر گیرد و لحاظات خوبی را برای آنها رقم زند.

وی افزود: با توجه به اینکه این رویداد با فعالیت بدنی نیز همراه است، این مسابقات می تواند، نشاط روحی و جسمی را برای شهرندان به همراه داشته باشد.

صحت مند با اشاره به فعالیت های استان یزد برای جذب شهروندان به این طرح ادامه داد: در استان یزد چند جلسه با مسئولان کمیته ورزشهای الکترونیک استان به ریاست آقای مقوم برگزار شد که به طبع آن، ارسال پیامک اطلاع رسانی به مردم یزد، اجرای تبلیغات محیطی در سطح استان با نصب بنرهای متعدد، تبلیغات در فضای مجازی، اطلاع رسانی از طریق برنامه شاد با همکاری آموزش و پرورش و … در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از سوی مردم یزد از این طرح صورت گرفته است و جزو برترینهای کشور هستیم.

وی در پایان با اشاره به فعالیت گسترده هیئت استان یزد در دیگر پویشها و طرحهای بزرگ فدراسیون ورزشهای همگانی ابزار امیدواری کرد مردم استان یزد در این طرح نیز با به صورت فعالانه حضور داشته باشند.


  • ۱۲:۴۵

  • ۱۴۰۰/۰۱/۱۰

  • ۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار