صدودوازدهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد برگزار شدصدودوازدهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد برگزار شد

یکصد و دوازدهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد صبج امروز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه ۹۷ همزمان با هفته المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در این همایش که با حمایت بخش خصوصی و کلکسیون طلا مرواردید حاجی برگزار شد، شرکت کنندگان مسیر خود را از میدان باغ ملی آغاز کرده و حرکت در مسیر بلوار شهید صدوقی، میدان باهنر، بلوار پاکنژاد، چهارراه معلم و بلوار ۲۲ بهمن در محل کلکسیون طلا مروارید حاجی به حرکت خود پایان دادند.

در این پایان این همایش که با حضور مهدی جمالی نژاد، شهردار یزد، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، روسای صنف زرگر استان یزد و علاقه مندان به دوچرخه همراه بود، به قید قرعه به شرکت کنندگان پلاک طلا اهدا شد.

** همایش شبانگاهی پیاده روی خانوادگی در منطقه اسکان یزد برگزار شد

همایش شبانگاهی پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته المپیک شب گذشته بیستم تیرماه ۹۷ در بلوار فرودگاه یزد برگزار شد.
در این همایش که با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی یزد و موسسه نسیم اسکان برگزار شد، شرکت کنندگان به ویژه بانوان از منطقه اسکان حضوری فعال داشتند و مسیر بلوار فرودگاه یزد را پیاده روی کردند.
در پایان این همایش که با حضور امیرعظیم صحت مند، سیدحسین سیدعربی، مسئولان هیئت ورزشهای همگانی و حاتمی مدیر موسسه اسکان همراه بود به قید قرعه به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان هدایای ورزشی اهدا شد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار