صعودتیم فریزبی اصفهان به مرحله نهایی مسابقات کشوری

 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان تیم فریزبی اصفهان توانست در مسابقات چهارجانبه کشوری به مرحله فینال راه یابد.

رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: درمسابقات چهارجابنه کشوری که با حضور تیم های اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری و قم برگزار می شد ، تیم استان اصفهان توانست با غلبه بر چهارمحال و بختیاری به فینال این رقابت ها صعود کند.

علی احمد حیدری افزود: تیم های شرکت کنننده ابتدا بصورت رفت و برگشت با هم رقابت کردند که تیم استان اصفهان در دو بازی رفت و برگشت از سد چهارمحل و بختیاری گذشت و به فینال راه یافت. در دور رفت که میزبان مسابقه بودیم توانستیم ۱۷ بر ۸ به پیروزی برسیم. در دور برگشت که در شهرکرد برگزار شد ۱۷ بر ۱۴ میزبان خود را شکست دادیم و فینالیست شدیم.

وی افزود: در گروه دیگر تیم استان تهران در دو بازی مغلوب قم و از گردونه رقابت ها حذف شد. بدین ترتیب ما باید برای قهرمانی با تیم استان قم رقابت کنیم. تاریخ برگزاری مسابقه نهایی هنوز اعلام نشده است . منتظریم تا انجمن فریزبی فدراسیون ورزش های همگانی زمان برگزاری مسابقه فینال را اعلام کنند.

حیدری با بیان اینکه تیم استان اصفهان به جدیدت به تمرینات خود ادامه می دهد خاطرنشان کرد: تیم ما بخت اول قهرمانی این دوره از رقابت ها را دارد و با توجه به پتانسیل بازیکنان مان قهرمانی را دور از دسترس نمی بینیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار