ضیافت افطار مسؤولین هیات ورزشهای همگانی و مربیان پیلاتس استان اصفهان

ضیافت افطار مسؤولین هیات ورزشهای همگانی و مربیان پیلاتس استان اصفهان

آمد رمضان و عید با ماستقفل آمد و آن کلید با ماست

بربست دهان و دیده بگشادوان نور که دیده دید با ماست

(مولوی)

 ضیافت افطار مسؤولین هیات ورزشهای همگانی و مربیان پیلاتس استان اصفهان

هدف نهایی همۀ ادیانِ الهی پرورش روح است و مقصودِ آموزه‌های دین اسلام هم چیزی جز تعالی روح بشری نیست. روزه یکی از آداب نیک دینی است که نشان می‌دهد این تعالی روحی، تابعی از تهذیب و پرورش جسم انسان است و ورزش هم یکی از بهترین راههای پرورش جسم است.

در شامگاه روز دوشنبه هفتم مردادماه ۱۳۹۲ همزمان با بیستم ماه مبارک رمضان، کمیته پیلاتس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برای مربیان پیلاتس استان اصفهان و به شکرانۀ تندرستی و توفیق یافتن در تهذیب جسم و روح ضیافت افطاری برگزار کرد.

این مراسم با حضور سرکار خانم نسرین شاکری‌فر، نایب رییس محترم امور بانوان هیأت ورزشهای همگانی، آقای حمید فریضه، نایب رئیس این هیأت، آقای احمدعلی پورحجتی دبیر هیأت، آقای محمد رسول نعمتی، مسئول کمیتۀ آموزش و جمعی از مربیان پیلاتس استان اصفهان در محل تالار پذیرایی پرواز برگزار گردید.

در این مراسم روحانی پس از برگزاری ضیافت افطار، خانم نادیا ذوالفقاری به عنوان میزبان این مراسم، ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان و همچنین عرض تسلیت به مناسبت شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، ضمن تشکر از مربیانی که رسالت بزرگ آموزش این رشتۀ نوین وارزشمند را به دوش می‌کشند گفت : بخاطر تعهد صمیمانه و نگاه مسؤولانۀ شما مربیان عزیز در رشد و تعالی رشتۀ ورزشی پیلاتس سپاسگزارم.

نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان در گروه بانوان نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مهمانان، از خانم ذوالفقاری رئیس کمیته پیلاتس و همکاران ایشان در این کمیته ابه موجب برگزاری این ضیافت تشکر کرد و اظهار داشت : این رشتۀ ورزشی با همکاری خانم ذوالفقاری و تیم کاری شان رشد چشمگیری داشته است.

نسرین شاکری فر ضمن پاسخگویی به برخی سؤالات مربیان حاضر در جلسه، خاطر نشان کرد: امیدواریم که با برگزاری دوره‌های مربیگری و کارگاههای آموزش و تعیین سطح در استان اصفهان بتوانیم پاسخگوی علاقه‌مندانِ چشمگیر این رشته بوده و از تخلف برخی باشگا‌هها و مربیان غیرقانونی جلوگیری نماییم.

این برنامه با اعطای مدارک به چند تن ازمربیان به پایان رسید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار