طبعیت گردی با دوچرخه در منطقه آهار شمیرانات

طبعیت گردی با دوچرخه در منطقه آهار شمیرانات

پیمایش تحسین برانگیز “طبیعتگردی با دوچرخه” ملی پوشان اسکی و خانواده های تهرانی در شمیرانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، آکادمی اسکی راه برفی و کمیته دوچرخه سواری همگانی (فدراسیون ورزشهای همگانی – انجمن ورزشهای طبیعی) جهت توسعه دوچرخه سواری همگانی میان ورزشکاران مقدماتی ، حرفه ای و ملی پوش رشته اسکی و خانواده های تهرانی یک پیمایش تحسین برانگیز طبیعتگردی با دوچرخه با رعایت شرایط فنی، ایمنی و هنجاری لازم در منطقه آهار شمیرانات برگزار نمودند. امید قمی ریاست اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزشهای همگانی شمیرانات نیز در برگزاری این رویداد همکاری ارزشمندی داشته اند.
شایان ذکر است سمیرا زرگری سرمربی تیم ملی اسکی بانوان ایران که در المپیک زمستانی اخیر سکاندار این تیم بوده ، مسئولیت این پیمایش را نیز عهده دار بوده است و بدین ترتیب به جمع “ملی پوشان سفیر توسعه دوچرخه سواری همگانی” ایران پیوست. حکم لقب سفیر ایشان و همچنین ابلاغ سایر مسئولیتهای پیش بینی شده برای این بانوی موفق ، فعال ، توانا و قانونمند در اسرع وقت تقدیم خواهد گردید.
در انتهای این گزارش آلن پطروسیان مسئول دوچرخه سواری همگانی کشور مراتب سپاس و تقدیر خود را جهت عملکرد ارزشمند سمیرا زرگری ، سایر مسئولین و اعضای آکادمی راه برفی ، ریاست اداره ورزش و جوانان شمیرانات و هیئت ورزشهای همگانی شمیرانات که قدمی ارزشمند در توسعه حمل و نقل پاک و پویا کشور از طریق ترویج دوچرخه سواری همگانی استان تهران برداشته اند ، تقدیم نمود.

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار