طرح‌های سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی در تابستان ورزشی معرفی شدند


سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی طرح های ویژه خود برای تابستان ورزشی در سال جاری را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، وبینار معرفی طرح های تابستان ورزشی سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزش های همگانی با حضور روسا محترم هیات های استانی و مسئولین کمیته های متناظر رشته های ورزشی فریزبی، مینی فوتبال و ورزش در طبیعت استان ها در تاریخ ۹ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این جلسه که حضور ریاست، دبیر و نواب رئیس محترم فدراسیون ورزش های همگانی راهبری می شد، آرازشی سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی از ۴ طرح ملی برنامه ریزی شده رونمایی کرد، چهار طرح با تمرکز بر چهار رویکرد متفاوت، لیگ دیسک طلایی با تمرکز بر رشته فریزبی، لیگ مینی فوتبال ۱۴۰۰ با نگاه ویژ] به رشته تازه تاسیس مینی فوتبال، طرح پهلوان تالاب با تمرکز بر حفاظت از محیط زیست و ارزش نهادن به طبیعت ارزشمند کشور عزیزمان و همچنین جشنواره های ساحلی با تمرکز بر فعالیت انجمن ورزش در طبیعت.

در ابتدای جلسه افشین ملایی رئیس فدراسیون در راستای اهمیت موضوع ورزش همگانی و طرح های متنوع به جهت جذب حداکثری دقایقی صحبت مرد و در ادامه ذکریان مسئول انجمن فریزبی به تشریح طرح دیسک طلایی پرداخت و سپس کریم مقدم طرح مینی فوتبال 1400 را معرفی کرد. در پایان ارائه طرح ها آرازشی دو طرح پویش پهلوان تالاب و جشنواره های ساحلی را تشریح کرد.

در بخش پایانی وبینار روسا استان ها و مسئولین متناظر کمیته ها پیشنهادات خود را در رابطه با بهبود روند برگزاری اعلام کردند.


  • ۱۰:۲۴

  • ۱۴۰۰/۰۵/۱۱

  • ۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار