طرح برگزاری لیگ همگانی پیاده روی ایرانیان به زودی ابلاغ و اجرا می شود


اولین نشست کارشناسی برگزاری لیگ همگانی پیاده روی ایرانیان با حضور سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، پس از برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی به منظور فرهنگ سازی و با هدف سلامت عمومی جامعه لیگ همگانی پیاده روی ایرانیان در دستور کار فدراسیون قرار گرفت و مقرر شد با تعامل خوبی که بین فدراسیون ورزشهای همگانی و هیاتهای ورزش همگانی استانهای سراسر کشور وجود دارد، نخستین لیگ همگانی پیاده روی ایرانیان از سوی هیاتهای ورزشی مدیریت و در دستور کارشان قرار بگیرد .

در این نشست مقرر شد لیگ همگانی پیاده روی ایرانیان حداقل یک بار در ماه برای هر استان طراحی و پس از برگزاری ۱۲ مرحله برای هر استان در طول سال، مرحله نهایی لیگ به صورت کشوری برگزار گردد و عملکرد استانها در این لیگ ارزیابی و رتبه بندی شود.

در دستورالعملی که از سوی کارشناسان فدراسیون ورزشهای همگانی برای لیگ همگانی پیاده روی ایرانیان طراحی و تدوین شد، بر شاخص های برتری یک استان تاکید شده که نسبت تعداد شرکت کنندگان به آمار کل جمعیت استان رنکینگ بهترین استان در نخستین لیگ همگانی پیاده روی را مشخص می کند .

در این نشست  مقرر گردید در گام اول این لیگ شهریور ماه سال جاری در یکی از استانهای کشور به عنوان پایلوت برگزار شود و سپس از شش ماهه دوم سال در همه استانها اجرایی شود.

 

انتهای پیام /


  • ۱۰:۱۲

  • ۱۳۹۸/۰۲/۳۰

  • ۱۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار