طرح نشاط و بازی کودکانه، پیش زمینه برگزاری لیگ مهدهای کودک کشور


رییس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: اجرای موفق طرح نشاط و بازی کودکانه پیش زمینه برگزاری لیگ مهدهای کودک کشور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از ایران پرس،  «افشین ملایی» در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس افزود: با شیوع ویروس کرونا کاهش فعالیت های ورزشی را در افراد مختلف به ویژه  کودکان شاهد هستیم.

رییس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: برهمین اساس اجرای آزمایشی طرح نشاط و بازی کودکانه برای کودکان را آغاز کردیم.

افشین ملایی تصریح کرد: در این طرح که با مشارکت مادران اجرا خواهد شد، ۱۲۰ کودک از ۱۲ استان انتخاب شده اند تا با بهره گیری از فیلم های آموزش، مهارت های بنیادین آنان مانند پریدن، دویدن و راه رفتن بهبود یابد.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم پس از اجرای موفق طرح نشاط و بازی کودکانه، در سال آینده لیگ مهدهای کودک را برگزار کنیم، اظهار داشت که قرار است این لیگ با مشارکت نهادهای مربوط مانند سازمان بهزیستی و وزارت آموزش و پرورش در همه استان های ایران انجام شود.

افشین ملایی درباره بهبود فعالیت های ورزشی سایر اعضای خانواده نیز افزود: برای بهبود فعالیت های ورزشی اعضای خانواده نیز طرح آوای ورزش در همسایگی را به صورت ازمایشی در هزار مجتمع در هشت استان آغاز کرده ایم.

رییس فدراسیون ورزش های همگانی در پایان گفت: در مرحله دوم و اصلی طرح آوای ورزش در همسایگی، المپیک خانواده های ایرانی را در دستور کار داریم تا بتوانیم تحرک و سلامتی را به خانواده های ایرانی هدیه کنیم.

انتهای پیام/


  • ۲۰:۴۷

  • ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

  • ۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار