عدم هماهنگی بین مسئولان گردشگری و ورزشی استان اصفهان


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان رئیس کمیته گردشگری ورزشی این هیات گفت: متاسفانه تا کنون بین مسئولان گردشگری و مسئولان ورزش استان اصفهان هماهنگی نبوده است.

مهران سلطان الکتابی در اولین نشست هم اندیشی مسئولین کمیته های گردشگری –ورزشی و راهنمایان اردوهای گردشگری استان اصفهان با اعلام این مطب افزود: درسال های گذشته در استان اصفهان به گردشگری ورزشی اهمیت زیادی داده نشده است. به همین خاطر ما اولین نشست هم اندیشی بین روسای کمیته های گردشگری هیات های ورزش های همگانی شهرستان ها، دبیر کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان، نایب رئیس اتحادیه انجمن های گردشگری و راهنمایان تورهای گردشگری استان اصفهان برگزار کردیم تا با برقراری تعامل بین افراد متخصص بتوانیم هرچه بهتر گردشگری ورزشی را معرفی و توسعه دهیم.

وی ادامه داد: گردشگری ورزشی مخاطب های زیاد و خدمات متنوعی دارد و برای اغناء این مخاطبان باید برنامه ریزی کرد. موانعی پیش روی گردشگری ورزشی در استان اصفهان بوده که با صحبت های انجام شده و طبق فعالیت های خوب انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی امید می رود به زودی شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.

سلطان الکتابی خاطرنشان کرد: عزیزانی که در این راه قدم گذاشته اند باید همت کنند و با به کار گیری افراد متخصص و کاربلد به توسعه گرشدگری ورزشی کمک نمایند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار