عقد تفاهم نامه بین هیات ورزش های همگانی استان و دانشگاه انتخاب

عقد تفاهم نامه بین هیات ورزش های همگانی استان و دانشگاه انتخاب

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان این هیات با داشنگاه علمی – کاربردی انتخاب برای ادامه تحصیل ورزشکاران تحت پوشش خود تفاهم نامه منعقد کرد.

در این جلسه که با حضور محسن حاج کاظمیان رئیس دانشگاه انتخاب و حمید فریضه نایب رئیس هیات ورزش های همگانی و محمد مهدی کاظمی رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک برگزار شد، تفاهم نامه ای مبنی بر معرفی ورزشکاران تحت پوشش هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و پذیرش این افراد از سوی مدیریت دانشگاه علمی –کاربردی انتخاب به امضاء رسید.

طبق این تفاهمنامه داشنگاه انتخاب به ورزشکاران معرفی شده برای ادامه تحصیل وام با کارمزد چهار درصد اعطا می کند.

نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ضمن استقبال از این تفاهم نامه گفت: اصفهان همیشه مبداء کارهای بزرگ و تاثیر گذار بوده بطوریکه الگوی کشور است. هیات ورزش های همگانی استان نیز تلاش کرده تا همیشه جزو اولین ها باشد و بیش از سه سال است که همیشه در بین سه هیات برتر کشور قرار دارد.

حمید فریضه ادامه داد: برای اولین بار است که شاهد عقد تفاهم نامه بین یک هیات ورزشی و دانشگاه هستیم تا شرایطی برای ادامه تحصیل ورزشکاران فراهم شود که در کنار مهارت ورزشی ، به کسب علم و آگاهی بپردازند و دانش علمی خود راافزایش دهند.

وی خاطر نشان کرد: با این تفاهم نامه آینده روشنی را پیش روی ورزشکاران هیات ورزش های همگانی استان اصفهان می بینم و شک نکنید اگر طرح به نتیجه مطلوب برسد قطعا فدراسیون ورزش های همگانی آن را در دستور کار سایر هیات استان های دیگر قرار می دهد.

رئیس دانشگاه علمی – کاربردی انتخاب نیز یادآور شد: ورزش همگانی دربرگیرنده همه جامعه است و امیدواریم بتوانیم با فراهم کردن شرایط ادامه تحصیل برای ورزشکاران به این سه پرسش اساسی که ورزش چیست؟ برای چه ورزش می کنیم و چگونه باید ورزش کنیم ؟پاسخ علمی و درستی بدهیم.

محسن حاج کاظمیان افزود: دانشگاه علمی – کاربردی انتخاب تلاش می کند تا دانش علمی مربیان و ورزشکاران هیات ورزش های همگانی را ارتقاء دهد.

شایان ذکر است که به زودی فرم و شرایط ثبت نام روی سایت هیات ورزش های همگانی قرار خواهد گرفت.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار