عقد تفاهم نامه سه جانبه فی مابین اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، هیئت ورزش های همگانی استان و شهرداری زاهدان


نشست سه جانبه مدیر کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، رئیس هیئت ورزشهای همگانی با شهردار استان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، نشست مشترک ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان و مشهدی رئیس هیات ورزش های همگانی استان سیستان و هیئت همراه با مهندس پربار شهردار زاهدان و معاونین وی در محل شهرداری زاهدان برگزار شد.

 در این نشست تفاهم نامه فیمابین اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، شهرداری زاهدان و هیات ورزش های همگانی استان در خصوص توسعه ورزش همگانی کلانشهر زاهدان به امضای طرفین رسید.

فعالیت مستمر و مداوم اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، هیئت ورزشهای همگانی استان و همچنین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کلانشهر زاهدان با تعامل بیشتر در راستای توسعه ورزش همگانی از مهم ترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 شهردار کلانشهر زاهدان از توسعه پارکها، بازسازی و تجهیز پارک های سطح شهر به وسایل ورزشی، ایجاد جاده تندرستی، پیست دوچرخه سواری به ویژه در حاشیه های شهر زاهدان را از مهمترین فعالیت‌های این سازمان در راستای توسعه ورزش همگانی خواند.

در این نشست تاکید بر ورزش صبحگاهی عمومی با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و همچنین هیئت ورزشهای همگانی استان سیستان و بلوچستان جهت ایجاد شور و نشاط در جامعه شد.

 مشارکت شهرداری زاهدان در برگزاری هر چه بهتر #لیگ_تندرستی که همزمان در استان سیستان و بلوچستان و 31 استان کشور برگزار خواهد شد، موجب پویایی و موفقیت دو چندان خواهد شد. 

تسریع در روند اجرایی شدن طرح ملی شفا (شهر فعال) در شهرستان زاهدان و برنامه ریزی جهت حضور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی جمهوری اسلامی ایران 

ترمیم و بازسازی پنج زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در حاشیه کلانشهر زاهدان توسط شهرداری زاهدان از خروجی های مهم این جلسه بود.

 برگزاری جشنواره ها، همایش ها و برنامه های فرهنگی ورزشی با مشارکت شهرداری زاهدان و اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان بویژه در ایام الله #دههمبارکفجر از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود

 

انتهای پیام/


  • ۱۹:۱۵

  • ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

  • ۲۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار