عقد تفاهم نامه فیمابین هیات ورزشهای همگانی استان سیستان و بلوچستان و اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان


هیئت ورزش های همگانی استان سیستان و بلوچستان و اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ناصر سلیمانی مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان و هیات همراه با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با ادهم کرد مدیرکل، معاونین و رئیس هیات ورزشهای همگانی استان دیدار و گفتگو کردند.

 همچنین در این دیدار در راستای همکاری مشترک میان هیات ورزشهای همگانی استان سیستان و بلوچستان به ریاست زهرا مشهدی بندانی و اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان به مدیرکلی ناصر سلیمانی به منظور استفاده بهینه از پتانسیل موجود، ظرفیت ها و توانایی های علمی، پژوهشی دو طرف تفاهم نامه همکاری توسعه ورزشی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان منعقد کردند.

 اقدامات لازم در راستای توسعه ورزش همگانی در بین کارکنان و زندانیان و پرسنل وظیفه زندانهای استان از جمله برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی، مسابقات ورزشی و جشنواره های ورزشی، توسعه و گسترش اماکن و فضاهای ورزشی، پژوهش و تحقیقات و همچنین برگزاری سمینار ها و همایشها از مهمترین مفاد این تفاهم نامه همکاری توسعه ورزشی می باشد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۵۷

  • ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار