علیزاده: تفکر امروز فدراسیون همگانی علمی است


مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست مشترک با افشین ملایی گفت: تفکر امروز حاکم بر فدراسیون ورزش همگانی، تفکری علمی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ محمد حسین علیزاده ضمن اشاره به اقدامات رو به جلوی فدراسیون ورزش همگانی، برنامه ها و فعالیت های این فدراسیون بویژه در بخش توسعه همکاری های بین بخشی را هوشمندانه توصیف کرد و افزود: اینکه فدراسیون همگانی به اقشار و گروه های جمعیتی مثل جمعیت دانشجویی و دانش آموزی توجه می کند، بسیار ارزشمند و موثر است.

علیزاده افزود: وزارت علوم آماده حمایت از ایده ها و طرح های علمی فدراسیون است و از هر ایده ای که با سیاست های وزارت علوم که هم اکنون توجه به ورزش همگانی است هماهنگ باشد استقبال می کند.

وی تاکید کرد: طرح دانشگاه فعال و دوستدار ورزش طرح جذابی است که وزارت علوم بررسی جزییات این طرح فدراسیون را در دستور کار خود قرار خواهد داد. 

اجرای طرح ملی پیشگیری از آسیب، اجرای دوره های آموزشی ویژه مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها با محوریت بازاریابی اجتماعی و همکاری‌ در اجرای طرح ملی دانشگاه فعال از مهمترین مصوبات نشست افشین ملایی و محمد حسین علیزاده بود.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۰۹

  • ۱۳۹۹/۰۹/۲۳

  • ۲۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار