فدراسیون ورزش های همگانی؛ اولین فدراسیون الکترونیک کشور


در نشستی با حضور دكتر سید عبدالحمید احمدي معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، دکتر افشین ملایی مدیر کل دفتر ورزش همگانی و دكتر سعادتمند، مدیر کل دفتر استعدادیابی و آموزش های پایه برگزار شد، از نسخه آزمایشی سامانه الکترونیک فدراسیون ورزش های همگانی «سامانه ملی ایران فعال» رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ از جمله اهداف راه اندازی این سامانه می توان به بهبود خدمات آموزشی فدراسیون با رویکرد مکانیزه سازی فرایند آموزش، دستیابی آسان و دقیق به آمار و اطلاعات، تجمیع، استاندارد سازی و یکپارچه سازی داده های اختصاصی، تسریع و تسهیل فرآیند ثبت نام و برگزاری دوره های آموزشی، ارائه خدمات غیر حضوری و حذف فرآیند مستندات چاپی اشاره کرد.

   با راه اندازی این سامانه تمامی خدمات آموزشی فدراسیون ورزشهای همگانی از صفر تا صد الکترونیکی شده و حتی صدور گواهینامه نیز به صورت الکترونیکی و بلافاصله پس از اعلام نمره مدرس انجام می شود. ضمن اینکه امکان استعلام آنی و برخط گواهینامه ها نیز فراهم شده و دیگر امکان جعل مدارک مربیگری و یا سوءاستفاده های احتمالی وجود ندارد.

 در نهایت با اجرای چرخه کامل الکترونیکی خدمات آموزشی فدراسیون و همچنین امکان ارایه خدماتی نظیر عضوگیری، آمار مشارکت کنندگان حوزه ورزش همگانی، رویدادها و پویش ها، بر اساس اعلام حوزه فناوری اطلاعات وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش های همگانی به عنوان اولین فدراسیون الکترونیک کشور معرفی خواهد شد.

 

انتهای پیام/


  • ۰۹:۵۶

  • ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار