فدراسیون ورزش های همگانی در زمستان امسال لیگ‌های مجازی برگزار می کند


سرپرست آکادمی ملی ورزش های همگانی کشور گفت: باتوجه به در پیش بودن فصل زمستان و تهدید کرونا‌برای خانواده ها، برگزاری لیگ های مجازی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ناهید‌ه جباری تصریح کرد:‌‌ فدراسیون ورزش‌های همگانی در راستای توسعه فعالیت بدنی در زمستان امسال در شرایط کرونایی فعالیتهای خود را در فضای مجازی اجرایی می کند.
وی خاطرنشان کرد: برنامه لیگ بازی های الکترونیک برای رده سنی ۳ تا سن بالای نامحدود از ۱۲ بهمن‌تا ۱۲ فروردین برگزار می شود
سرپرست آکادمی ملی ورزش های همگانی کشور افزود: در این‌طرح برای هر رده سنی‌ بازی‌های الکترونیک تعریف می شود و شرکت کنندگان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
ناهید جباری بیان‌کرد: لیگ تندرستی از دیگر‌برنامه های فدراسیون ورزش همگانی برای سنین ۱۸ تا ۶۴ سال است.
ناهید جباری با تاکید بر اینکه طبق استاندارد جهانی این‌رده سنی باید ۱۵۰ دقیقه در هفته فعالیت داشته باشند خاطرنشان کرد: در لیگ‌تندرستی، برنامه های تمرینی و حرکتی تعریف شده‌است و شرکت کنندگان از هر استان با ارسال فعالیت های خود با دیگر استان ها رقابت می کنند.
وی در خاتمه خاطر نشان کرد: متقاضیان از ۱۲ بهمن تا ۱۴ فروردین می‌توانند  با مراجعه به سایت لیگ‌ تندرستی در این‌طرح ثبتنام کنند
سرپرست آکادمی ملی ورزش های همگانی کشور گفت: در این رقابت جالب برای اولین بار سطح فعالیت  بدنی مردم رصد و در پایان هفته با اعلام‌ نتایج هر استانی متوجه میشود نسبت به استان های دیگر از لحاظ فعالیتهای بدنی در چه سطحی قرار دارد.

 

انتهای پیام/


  • ۲۲:۳۸

  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۲

  • ۱۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار