فصل داغ آموزش


به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان کمیته آموزش این هیات دوره های مختلف آموزشی متعددی در رشته های آمادگی جسمانی، ورزش های آبی، ورزش صبحگاهی و کار با دستگاه را در بهمن و اسفندماه سال جاری برگزار می کند.

رئیس کمیته آموزش هیات ورزش های همگانی با بیان این مطلب گفت: کمیته آموزش برای ارتقاء سطح مربیان رشته هایی چون ورزش های آبی، آمادگی جسمانی و ورزش صبحگاهی با همکاری فدراسیون و کمیته های ورزشی این رشته ها اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کرده است.

رسول نعمتی افزود: دوره مربیگری درجه ۳ ورزش های آبی با حضور خانم عفت لطفی پور رئیس انجمن ورزش های آبی فدراسیون ورزش های همگانی به عنوان مدرس از ۱۴ بهمن آغاز و تا نوزدهم ادامه دارد. این دوره مختص دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه اصفهان در گروه بانوان است که کلاس های تئوری در دانشگاه و دوره عملی در استخر پرواز درحال برگزاری است.

وی ادامه داد:دو دوره تئوری آمادگی جسمانی را با همکاری کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک برگزار می کنیم که دوره اول از تاریخ ۱۵ بهمن ماه آغاز شده و تا نوزدهم ادامه دارد. این دوره در ورزشگاه انقلاب واقع در میدان آزادی و از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود. دوره دوم ۲۰ الی ۲۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

نعمتی خاطرنشان کرد: مدرسین دوره تئوری آمادگی جسمانی بنده، خانم شاکری فرد مسئول ورزش گروه بانوان اداره کل ورزش و جوانان، آقای محمدی و دکترها خانم شفا و آقای دانشور هستند.درضمن همین مدرسین دو دوره تئوری ورزش صبحگاهی را نیز از تاریخ ۲۷ بهمن لغایت ۱ اسفندماه در ورزشگاه انقلاب برگزار خواهند کرد.

رئیس کمیته آموزش به دوره کارگاهی کاربادستگاه نیز اشاره کردو گفت: محل برگزاری این دوره آکادمی ورزش واقع در کوی امام جعفر صادق و در تاریخ ۲۷ بهمن الی یکم اسفند ماه می باشد. ثبت نام تمامی دوره ها قبلا انجام و هماهنگی های لازم با فدراسیون ورزش های همگانی انجام شده است.

وی یادآورشد: از پانزدهم بهمن ماه نیز دوره تعیین سطح پیلاتس در ورزشگاه امیریه در حال برگزاری است و تا هفدهم ادامه دارد.

موارد جالب

برگزاری کلاس مربیگری ورزش صبحگاهی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش صبحگاهی این هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار