« فیت گیمز » ایده جدید سازمان آمادگی جسمانی فدراسیون همگانی در سال ۱۴۰۰


رئيس سازمان آمادگی جسمانی و روشهای تمرینی از طراحی و اجرای ایده های جدید این سازمان در سال جدید خبر داد.

محمد مرادی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن بیان مطلب فوق افزود: به لطف خداوند متعال، برنامه محور بودن فدراسیون و تلاش خانواده بزرگ ورزشهای همگانی سال قبل سرشار از موفقیت بود و از همه مهم تر شاهد زنده شدن مجدد انگیزه ها برای خدمت به مردم در این حوزه حساس و استراتژیک بوديم.

مرادی در این خصوص ادامه داد: تجربه موفق سال گذشته ثابت کرد اگر برنامه محوري در اولويت اقدامات هر مجموعه و سازماني قرار داشته باشد و بهره گیری از ايده ها و مِتُدهاي جديد در دستور كار قرار داشته باشد؛ شاهد ارتقاي فعاليت ها خواهيم بود و اين، همان توقعی است که مردم خوب كشورمان دارند.

محمد مرادی در رابطه با برنامه هاي سال گذشته سازمان علي الخصوص ليگ تندرستي، از اجراي اين رويداد ابراز رضایت نمود و گفت: خدا را شاکریم که نخستین دوره لیگ تندرستی با رضایتمندی مردم همراه شد که این رضایت بزرگترین دستاورد برای ما محسوب می‌شود.

رئیس سازمان آمادگی جسمانی فدراسیون ورزش‌های همگانی ادامه داد: از هیئت‌های استانی و شهرستانی و کمیته‌های کشوری که در این لیگ کاری کردند کارستان؛ تشکر ویژه دارم. 
بدون اغراق باید گفت که این عزیزان برای کمک به سلامتی مردم و فعال شدن آنها و کاهش کم تحرکی از جان مایه گذاشتند. تلاش‌هایی که در ماههای اخیر انجام شد در تاریخ ورزش ایران ثبت خواهد شد و آیندگان قضاوت واقعی را در این خصوص انجام خواهند داد.

مرادي در پايان با تشكر از حمايت هاي دكتر ملايي رياست، نواب رييس و دبير اين فدراسيون تصريح نمود: در سال جاري علاوه بر اجراي طرح جديد و متفاوت ليگ تندرستي، برنامه هاي نوين ديگري نيز پيش بيني شده كه از آن جمله مي توان به برنامه ریزی به منظور نخستین دوره بازیهای ملی آمادگی جسمانی تحت عنوان ” فيت گيمز ” اشاره نمود كه به زودي  اجرايي خواهد شد.


  • ۱۰:۵۰

  • ۱۴۰۰/۰۴/۲۰

  • ۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار