قدردانی خانواده یوگا از رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی/ هیج موفقیتی تصادفی نیست


خانواده یوگا کشور طی نامه ای خطاب به افشین ملایی؛ از حمایت های مجموعه فدراسیون ورزش های همگانی از ورزش یوگا و برگزاری موفق لیگ سراسری این رشته تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در متن این نامه چنین آمده است: 

«جناب آقای دکتر افشین ملایی
ریاست محترم فدراسیون ورزشهای همگانی
با سلام و احترام

اینجانبان مسئولين كميته هاي يوگاي استانها در سراسر کشور بر خود واجب می دانیم به مصداق آيه شريفه «من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق» از برنامه ریزی مدبرانه و حمایت های همیشگی آن مدیرِ علم گِرا، جهادی و خلاق، به منظور توسعه و ارتقای رشته یوگا در ایران، تقدیر و مراتبِ سپاس خود را اعلام نمائیم. 

بدون تردید هیچ موفقیتی تصادفی نیست و شرایطی که امروز در فدراسیون ورزشهای همگانی و واحدهای ذیل فدراسیون از جمله انجمن یوگا شاهد هستیم، ماحصل تدابیر آن مدیریت محترم و همکاران تان بوده است.

برنامه ریزی و برگزاری نخستین لیگ سراسری یوگا، تدبیری مؤثر و فراموش نشدنی در تاریخ یوگای ایران بود و قطع به یقین اهمیت این نگاهِ متفا‌وت و به روز، در آینده ی نه چندان دور بیش از پیش مشخص خواهد شد.

متخصصین و دلسوزان واقعی ورزشِ یوگا بیش از هر کسی بر اهمیت این موضوع واقفند و حمایتِ بدون چشمداشتِ خود را از رویکردِ فدراسیون، سازمان آمادگی جسمانی و همچنین انجمن یوگا اعلام می دارند.

مشارکت بیش از ۴۵۰۰ ورزشکارِ علاقه مند در این رویداد ورزشی، نگین درخشانی در فعالیت های یوگا از گذشته تاکنون بوده که شاید در تاریخ فعالیت های بسیاری از دیگر رشته های ورزشی نیز کم نظیر باشد و اين اتفاق نشانگرِ مديريتي صحيح، برنامه محور و مصمّم در انجمن يوگا بوده و ريل گذاري مناسب انجام شده را بيانگر مي باشد.

در پایان ضمن امیدواری نسبت به استمرار موفقیت ها برای شما و مجموعه تحت امرتان،  روزهای بهتر را برای ایران و ایرانیان آرزومند است.»


  • ۰۰:۲۷

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۸

  • ۲۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار