قدردانی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی از تلاش‌های مدیر «رادیو ورزش»


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با ارسال پیامی از زحمات خالصانه مدیر شبکه رادیویی ورزش صدای جمهوری اسلامی ایران تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، سیدغلامرضا میرحسینی مدیر محترم رادیو ورزش پس از ۳۰ سال خدمات ارزنده و قابل تقدیر در رسانه ملی به افتخار بازنشستگی نایل آمد. در طول دوران حضور وی در رادیو ورزش این شبکه تخصصی با تحولاتی مثبت و تاثیرگذار مواجه شد و توجه ویژه ای نیز به ورزش همگانی و تندرستی و سلامتی مردم داشت. 

افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی به پاس قدردانی از تلاش های این مدیر باسابقه پیام تشکری را برای وی ارسال کرد. در متن این پیام آمده است:

«برادر بزرگوار جناب آقای سیدغلامرضا میر حسینی
با  سلام و احترام؛
 خدای بزرگ و مهربان را شاکریم به خاطر وجود عزیزانی  که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف متعالی ورزش، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل بر ایزد منان صادقانه خدمت نمودند و اینک با کوله باری از تجربه، سنگر خدمت را به دیگران می‌سپارند.

 اکنون که به افتخار کسوت بازنشستگی نایل آمده‌اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت در رسانه ملی و بویژه شبکه رادیویی ورزش تشکر و قدردانی نموده، توفیق روزافزون شما را از درگاه احدیت مسئلت نمایم.»

 


  • ۱۰:۱۵

  • ۱۳۹۹/۱۰/۲۶

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار