قهرمانی آموزش و پرورش در رقابت های فوتسال کارکنان استان کهگیلویه و بویر احمد


حاتمی مسئول کمیته کارکنان وفوتسال هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد از قهرمانی تیم فوتسال آموزش و پرورش استان در رقابتهای کارکنان استان در گچساران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، حاتمی مسئول کمیته کارکنان و فوتسال هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد از قهرمانی تیم فوتسال آموزش و پرورش استان در رقابتهای کارکنان استان در گچساران خبر داد.

آرمان حاتمی ،مسئول کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت: تیم فوتسال کارکنان آموزش و پرورش استان به مقام قهرمانی رقابتهای فوتسال کارکنان استان دست یافت.

حاتمی مسئول کمیته کارکنان و فوتسال هیات ورزش های همگانی استان افزود:رقابتهای فوتسال کارکنان استان طی روزهای ۲۷ الی ۲۹ آذرماه با حضور ۱۲ تیم به میزبانی هیات ورزش های همگانی شهرستان گچساران در سالن آزادی شرکت نفت و گاز گچساران برگزار شد.

مسئول کمیته فوتسال کارکنان هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حضور تیم های شرکت کننده در این رقابتها ادامه داد:در این رقابتها ۱۲ تیم از شهرستان های بویراحمد ،گچساران ،کهگیلویه ،باشت ،چرام و بهمئی حضور داشتند و در سه گروه چهار تیمی با هم رقابت کردند.

این مقام مسئول در هیات همگانی استان بیان داشت :از هر گروه دو تیم برتر و دو تیم سوم گروه ها راهی مرحله بعدی این مسابقات شدند و بصورت حذفی تا فینال با هم دیدار کردند که در پایان این مرحله دو تیم شبکه بهداشت گچساران و آموزش و پرورش استان با برتری برابر حریفان راهی دیدار پایانی وفینال این رقابتها شدند.

حاتمی، مسئول کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان تصریح کرد:در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،حسینی نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،روسای هیات های همگانی شهرستانهای کهگیلویه و چرام، عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران، افشاریان رئیس هیات فوتبال استان ،آموزگار رئیس هیات فوتبال شهرستان گچساران ،یاری معاونت آموزش و پرورش استان ،ناصری فرمانده بسیج شرکت نفت و گاز گچساران در سالن آزادی شرکت نفت و گاز برگزار شد، دو تیم شبکه بهداشت گچساران و آموزش و پرورش استان با قضاوت سعید دارابی و احسان نعمتی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم آموزش و پرورش استان بابرتری سه بر یک مقابل شبکه بهداشت گچساران برای دومین سال پیایی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان در آئین اختتامیه این مسابقات،ایجاد شور ،نشاط و شادابی در بین کارکنان ادارات و احاد مردم و برگزاری مسابقات و جشنواره های ورزشی را از مهمترین اهداف این هیات در راستای منویات مقام معظم رهبری ذکر کرد و از مسئولین ومدیران دستگاههای اجرایی استان خواست در این امر با هیات ورزش های همگانی استان همکاری کنند.

رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از کلانتری استاندار،علوی مدیر کل در توسعه این رشته در استان تقدیر و از حضور تیم قهرمان این دوره به رقابتهای قهرمانی فوتسال کارکنان کشور خبر داد.

در پایان به تیم های اول و دوم این رقابتها لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد.

کاپ اخلاق این رقابتها به تیم فوتسال بسیج شرکت نفت و گاز گچساران اهد ا شد.

این رقابتها زیر نظر کمیته فوتسال و کارکنان هیات ورزش های همگانی استان، با مشارکت هیات ورزش های همگانی شهرستان و هیات فوتبال گچساران برگزار شد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۰:۰۲

  • ۱۳۹۸/۱۰/۰۲

  • ۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار