قهرمانی پلیر اصفهانی در جهان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نوید برهانی پلیر اصفهانی و تنها نماینده ایران در مسابقات جهانی بازی های الکترونیکی فرانسه به مقام قهرمانی رسید.

نوید برهانی با کسب مقام قهرمانی مسابقات eswc در ایران سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب کرد. در مرحله گروهی فیفا وی در گروه c قرار داشت و توانست با اقتدار از این مرحله صعود کند. در مرحله حذفی ابتدا از سد لارس کوربورگ سوئدی گذشت و ۲ بر ۶ پیروز شد. بعد به مصاف وینسنته هافن فرانسوی رفت و ۳ بر ۶ این قهرمان سال گذشته را مغلوب کرد.

در این بازی تنگاتنگ دوحریف سه بار به مصاف هم رفتند که در دو بازی اول نتیجه مساوی ۱ بر ۱ و ۲ بر ۲ حاصل شد و برهانی توانست دور سوم را سه بر صفر و در مجموع ۶ بر ۳ به پیروزی برسد.

در مرحله نیمه نهایی نوید برهانی به مصاف ایوان از سوئد رفت و ۵ بر ۲ این حریف را نیز پشت سر گذاشت. مسابقه فینال بین او و لین آلن از انگلیس برگزار شد که یک بر صفر به سود آقای نوید برهانی پلیر اصفهانی حاضر در این رقابت ها خاتمه یافت و برای اولین بار یک پلیر ایرانی در مسابقات eswc رشته فیفا به مقام قهرمانی رسید. پیش از این بهترین رتبه ایرانی ها حاضر در این رقابت ها رتبه هشتم بود که این پلیر اصفهانی به عنوان نماینده ایران توانست رکود به یاد ماندنی را از خود به ثبت برساند.

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار