قهرمان اولین دوره مسابقات مینی فوتبال شیراز مشخص شد


تیم سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز قهرمان اولین دوره مسابقات مینی فوتبال هیات همگانی در شهر شیراز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس در گفتگو با روابط عمومی این هیئت گفت: رشته ورزشی مینی فوتبال کمتر از یک سال است که به عنوان آخرین کمیته به خانواده بزرگ ورزش های همگانی اضافه شده است و خوشبختانه در همین مدت کوتاه کمیته مینی فوتبال فارس در بین دیگر استان های کشور خوش درخشیده است.

در همین راستا اولین دوره مسابقات مینی فوتبال به صورت رسمی در کلان شهر شیراز برگزار شد که با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی با پذیرش تعداد محدودی از تیمها تشکیل و در نهایت با قهرمانی تیم سازمان مدیریت پسماند به اتمام رسید.

در این دوره از مسابقات سعی شد از تمامی اقشار و تیمها در مسابقات استفاده شود که شامل تیم هایی از ادارات، باشگاه ها، دانشگاه ها و محلات شهر شیراز می‌شدند.

در پایان و بعد از برگزاری بازی ها به صورت گروهی، تیم سازمان مدیریت پسماند به مقام قهرمانی، تیم دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز مقام دوم و تیم شهید نظیری مقام سوم را کسب کردند.

پاک‌فطرت افزود: این رشته جذاب ورزشی که به عنوان یک ورزش بین رشته‌های محسوب می گردد که همراهی و همفکری  با هیئت فوتبال استان و شهر شیراز میتواند مثمر ثمر تر واقع کردد. 

همچنین برگزاری مسابقات مینی فوتبال بانوان و همچنین مسابقات مینی فوتبال در تمامی شهرستان های استان را جزء برنامه های این هیئت در سال جاری دانست که در صورت مساعد بودن شرایط بهداشتی میتواند برگزار گردد.

در انتها از مسئولین کمیته مینی فوتبال استان که با کمترین امکانات توانستند این دوره از مسابقات را با بالاترین کیفیت برگزار کنند و همچنین حمایت های جناب آقای محمدرضا حسینی رئیس هیئت فوتبال شیراز که در برگزاری این مسابقات همکاری لازم را داشتند تشکر بعمل می آورد.


  • ۰۷:۵۹

  • ۱۴۰۰/۰۵/۱۶

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار