مازیار ناظمی :

مازیار ناظمی :

روابط عمومی ها باید با توانمندی علمی و عملی با روزنامه نگاری سیاه مقابله کنند

مازيار ناظمي به استفاده از ظرفيت هاي جديد رسانه اي در روابط عمومي هاي ورزشي تاكيد كرد و ارتقادسطح علمي و عملي روابط عمومي ها را به منظور ارايه دستاوردهاي ورزش كشور خواستار شد.‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در مراسم آغازین کارگاه آموزشی شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی ویژه مدیران روابط عمومی و ادارات کل استانی و فدراسیون ها که به میزبانی فدراسیون تنیس برگزار شد ، حرکت رو به رشد فضای مجازی در عرصه رسانه ای را مورد توجه قرار داد و استفاده منطقی و اخلاقی از رسانه های جدید را برای روابط عمومی های ورزشی لازم و ضروری دانست .

ناظمی با تاکید بر استفاده روابط عمومی های ورزشی از رسانه های جدید و فضای مجازی به منظور ارائه دستاوردهای این حوزه تصریح کرد: آنچه مسلم است روابط عمومی های ورزشی برای همراهی بهتر و بیشتر با جامعه مخاطب باید به صورت منطقی و علمی از رسانه های جدید در فضای مجازی بهره ببرند. تا بتوانند دستاوردها را منعکس و ارتباط دو سویه را محقق سازند.

مازیار ناظمی همچنین روزنامه نگاری سیاه را یک چالش اساسی در فضای رسانه ای کنونی دانست و اظهار داشت : فضای مجازی و رسانه های نوین با وجود آنکه نقش آفرینی گسترده ای در سرعت تبادل افکار و اطلاعات را رقم زدند اما در عین حال ، سو استفاده از رسانه های نوین فضای غیر اخلاقی را بوجود آورده که از آن به روزنامه نگاری سیاه تعبیر می کنم و مواقعی باعث شده واقعیت ها وارونه جلوه داده شود که برای مقابله با این فضای غیر اخلاقی روابط عمومی ها باید با آگاهی و دانایی شرایط رقابت در فضای رسانه را به سود خود رقم بزنند.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزشی جوانان اظهار داشت : برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی با هدف ارتقا توان علمی و عملی روابط عمومی های ورزشی در برنامه های اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزشی جوانان قرار دارد تا با برخورداری از آخرین متدهای رسمی و علمی شرایط بهتری برای تحقق وظایف استراتژیک روابط عمومی ها بوجود آید.

گفتنی است در این کارگاه ملیکا شهاب مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی در کنار دیگر مدیران روابط عمومی فدراسیونهای ورزشی و ادارات کل ورزش و جوانان استانها حضور داشت .

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار