مجدآرا در جلسه با مسئولین کمیته پرثوآ:

مجدآرا در جلسه با مسئولین کمیته پرثوآ:


فدراسیون همواره حامی انجمن‌ها و کمیته‌های تحت پوشش خود است

رئیس فدراسیون ورزش‎های همگانی گفت: همواره حامی انجمن‌ها و کمیته‌های تحت پوشش خود هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، جلسه هم اندیشی مسئولین کمیته پرثوآ با دکتر علی مجدآرا، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی صبح امروز (شنبه) در محل این فدراسیون برگزار شد.

در این نشست صمیمانه دکتر علی مجدآرا ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین انجمن پرثوآ، اظهار داشت: فدراسیون ورزش‌های همگانی همواره حامی انجمن‌ها و کمیته‌های تحت پوشش خود است.

وی با بیان اینکه انجمن‌ها باید احساس کنند که خودشان یک فدراسیون هستند، خاطرنشان کرد: از عملکرد کمیته پرتوآ رضایت داریم و در گذشته برنامه‌های خوبی در این بخش صورت گرفته است. امیدواریم با پیگیری‌های مستمر در ادامه فعالیت این کمیته هم شاهد فعالیت‌های بیشتری باشیم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی بر چاپ کتابی به عنوان مرجع رسمی رشته پرثوآ تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین بحث‌های ما در فدراسیون ورزش‌های همگانی، آموزش در رشته‌های مختلف است، این کمیته باید به عنوان مرجع اصلی رشته پرثوآ باشد. همچنین باید کتابی به عنوان مرجعی کامل در اختیار همگان برای آشنایی بیشتر با این رشته قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه پرتوآ نباید به برگزاری یک کلاس و دوره آموزشی اکتفا کند و باید در این بخش فعالیت زیادی داشته باشد، ادامه داد: هر استان کشور در این رشته باید حداقل یک مدرس داشته باشد. در تمامی استان‌های کشور، باید مسئولین کمیته‌های استانی پرتوآ مشخص باشند. همچنین کمیته موظف است تا پایان سال جاری گردهمایی این رشته را با حضور تمام مسئولین استانی برگزار کند.

مجدآرا در بخش پایانی صحبت‌های خود یادآور شد: کمیته پرتوآ باید روزی را در طول سال به عنوان روزِ این رشته ورزشی در فدراسیون مشخص کند و برنامه‌های ویژه‌ای را هم برای آن در نظر بگیرد.

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار