مجلس به کمک ورزش همگانی آمد/ کمک ۵ میلیارد تومانی در شروع سال جدید


مجلس شورای اسلامی در اقدامی قابل تقدیر و در جهت اجرای برنامه های فدراسیون همگانی برای تامین سلامت مردم، کمک ۵۰ میلیارد ریالی به این فدراسیون اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی برای نخستین بار علاوه بر بودجه ای که برای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک اختصاص می دهد، کمک ویژه ای هم به چند فدراسیون داشت. 

فدراسیون ورزشهای همگانی که در سال ۱۳۹۹ برنامه و طرح های پرتعدادی را در جهت ایجاد انگیزه بین مردم برای ورزش کردن در دوران کرونا به اجرا در آورد یکی از فدراسیون هایی است که از سوی مجلس شورای اسلامی برای کمک ویژه انتخاب شده است.

احمد راستینه رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس در مورد دلیل انتخاب فدراسیون ها برای کمک های ویژه گفت: توجه به زیرساخت‌ها، حمایت از هیات‌های استانی و تمرکز بر  توسعه برای مان اهمیت داشت. بر همین اساس فدراسیون‌هایی که در این بخش‌ها فعال بوده و نیاز به حمایت داشتند را انتخاب کردیم.

براساس تصمیم مجلس شورای اسلامی مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به عنوان کمک به فدراسیون ورزشهای همگانی اختصاص پیدا خواهد کرد. 

این برای نخستین بار است که با پیگیری ها و رایزنی های دکتر افشین ملایی و تیم مدیریتی فدراسیون چنین بودجه ای در اختیار ورزش همگانی قرار می گیرد. 


  • ۱۷:۴۲

  • ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار