مجمع سالیانه هیات ورزشهای همگانی استان کرمان برگزار شد

مجمع سالیانه هیات ورزشهای همگانی استان کرمان برگزار شد

مجمع سالیانه هیات ورزشهای همگانی استان کرمانبا حضور رییس فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی ، مجمع عمومی سالانه هیات ورزش های همگانی استان کرمان با حضور دکتر علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و امیر خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس هیات ورزش های همگانی استان کرمان و نمایندگان هیات ها و ورزش کاران و باشگاه دارن شنبه ۱۹ آبان ماه برگزار شد.
گفتنی است در این مجمع رئیس هیات ورزش های همگانی استان کرمان ضمن اشاره به سخن مقام معظم رهبری که وظیفه اصلی دولت و مسئولان ورزش کشور این است اشتیاق به ورزش و روح ورزشکاری و ورزش خواهی را در مردم زنده کنند ، گزارش عملکرد جامع سال ۹۶ خود را ارائه کرد.
در بخش دوم این مراسم دکتر امیری خراسانی به سخنرانی پرداخت و گفت : اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در سال ۹۶ رتبه سیزدهم را در کشور کسب کرد که این رتبه را مدیون زحمات همکاران در زمینه ورزش است.
دکتر خراسانی گفت : طبق قانون ۵۳، دستگاه های اجرایی می توانند یک درصد درآمد را صرف امور ورزشی نمایند که با پیگیری میتوان ادارات را مجهز کرد.
وی از برپایی ایستگاه ورزش تندرستی در هفته تربیت بدنی خبر داد و گفت : میتوان امید داشت چنین فعالیت هایی در سطح شهر با کمک هیات همگانی بیشتر شود و با برپایی این ایستگاه ها شهروندان کرمانی را بیشتر به سمت ورزش ترغیب کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان از احداث جاده تندرستی از اداره کل تا فرودگاه کرمان خبر داد و گفت : این جاده تا دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.
وی گفت : اداره کل ورزش و جوانان زمینه ساز ایجاد تفاهم نامه ما بین کمیته گردشگری و اداره میراث فرهنگی خواهد شد.
درپایان دکتر مجد آرا رئیس فدراسیون ورش های همگانی از برگزاری مجمع و میزبانی استان کرمان تشکر و از عضویت مدیر کل این استان در شورای راهبردی ورزش همگانی ابراز خرسندی کرد.
دکتر مجد آرا گفت : فدراسیون ورزش های همگانی تنها فدراسیون معین کشور است که ۶۰ کمیته و انجمن دارد.
وی ضمن اعلام اینکه ۱۴ طرح راهبردی در وزارت ورزش مصوب شده است گفت : این ۱۴ طرح باید در تمامی استان ها عملیاتی شود.
در پایان این مجمع آقای زند وکیلی دبیر هیات همگانی استان دوطرح چاپ و انتشار کتاب گام اول و درخت اخلاق را پیشنهاد که مورد تایید مجمع قرار گرفت.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار