مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش‌های همگانی آذربایجانشرقی برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش‌های همگانی آذربایجانشرقی برگزار شد

مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور با حضور در مجمع عمومی سالانه هیات ورزش‌های همگانی آذربایجانشرقی، استفاده از اعتبارات 27 صدم مالیات بر ارزش افزوده می‌توان کارهای خوبی انجام داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور با حضور در مجمع عمومی سالانه هیات ورزش‌های همگانی آذربایجانشرقی، استفاده از اعتبارات 27 صدم مالیات بر ارزش افزوده می‌توان کارهای خوبی انجام داد. ما توانستیم در شاخص توسعه موفق عمل کرده و بیش از 1000 کلاس و کارگاه برگزار کرده ایم.

در بحث سرمایه گذاری برای ورزش‌های همگانی، در سال 98 به صورت رایگان کلاسهایی را برگزار می کنیم. مادران و دختران، تحت برنامه خاصی به ورزش‌های عمومی و همگانی روی می‌آورند زیرا رویکرد ما بر این اساس است.
بعداز اجرای آزمایشی نرم‌افزار ورزشکار پلاس هیات استان، برای اشاعه نرم افزاری که جوانان استان تولید کرده اند نیز، تلاش می‌کنیم. برنامه های ورزشی کودکان و خردسالان تحت شیوه نامه خاصی که در دست تدوین است، انجام می پذیرد.

سال ۹۸،سال آموزش در استان آذربایجانشرقی خواهد بود و برای سال ۹۹ نیز سال خودکفایی از لحاظ مربی باشد. افزایش ۱۰درصدی میزان مشارکت مردم در ورزش‌های همگانی برای سال آتی در دستور کار هیات آذربایجانشرقی باشد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار