محمدحسین زاهدی‌فر: لیگ‌ تندرستی ظرفیت شهرهای کوچک ایران را نمایان کرد


رئیس هیات ورزش‌های همگانی بوشهر با بیان این که رویداد جدید فدراسیون موجب ایجاد شور و نشاط اجتماعی گردیده است، گفت: لیگ تندرستی ظرفیت شهرهای کوچک ایران را نمایان کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، محمدحسین زاهدی‌فر درخصوص برگزاری لیگ تندرستی ایران از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور عنوان کرد: برنامه‌ریزی برگزاری این لیگ به صورتی انجام شده که باعث شده تمام ظرفیت‌های استان بسیج شوند و مطمئنا چنین روندی در سال آینده تاثیرات خود را بیش از پیش نشان خواهد داد.

وی با بیان اینکه برگزاری لیگ تندرستی باعث شده ورزش همگانی شکل واقعی خود را پیدا کند، افزود: با برگزاری این طرح ملی شاهد ایجاد گفتمان ورزش همگانی در سطح استان بوده‌ و همزمان ارتقای سطح آمادگی جسمانی در میان عموم مردم استان، امکان مشارکت حداکثری افراد جامعه، توسعه تندرستی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی را نیز شاهد بوده‌ایم.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی بوشهر اضافه کرد: هدف از برگزاری این مسابقات اینست که از تمام پتانسیل‌ها در کیفیت‌بخشی و ارتقای ورزش همگانی و همچنین از فواید ایجاد رقابت سالم بین اهالی استان استفاده کنیم. 

زاهدی‌فر در پایان ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته از سوی فدراسیون برای برگزاری این مسابقات اظهار داشت: برای دستیابی به اهداف کلان علی‌الخصوص در حوزه ورزش همگانی، نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و به‌کارگیری ایده‌های نوین داریم، چراکه ذائقه مخاطب طی سال‌های اخیر تغییر کرده و اجرای برنامه‌های یکسان پیشین، نمی‌توانست به نتیجه‌ای درخور منجر شود.


  • ۰۸:۳۳

  • ۱۳۹۹/۱۱/۲۵

  • ۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار