محمدزاده خبر داد: حضور پررنگ بانوان در لیگ تندرستی / ‏‬الگوی مناسب برای آینده 


نایب رئیس سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی، طراحی ایده لیگ تندرستی را قابل تقدیر و خدمتی ماندگار به ورزش ایران، علی الخصوص در بخش بانوان دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، مهلا محمدزاده نایب رییس سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی با بیان این مطلب افزود: حضور پررنگ بانوان ایرانی در لیگ تندرستی ایران که رویدادی جدید در سطح ورزش است و با هدف آگاهی بخشی، پیشگیری از کم تحرکی و افزایش فعالیت جسمانی و بدنی اقشار مختلف جامعه در کشور برگزار می‌شود، نشان دهنده علاقه مندی زنان به ورزش و دستیابی به تندرستی می‌باشد.

این متخصص مدیریت ورزش همچنین افزود: حدود ۶۰‎٪ از شرکت کنندگان در لیگ تندرستی ایران را بانوان استان‌های مختلف تشکیل می‌دهند که این موضوع قابل تأمل بوده و در جای خود می‌بایست مورد مطالعه دقیق قرار گیرد. ضمن اینکه حضور و مشارکت پررنگ کودکان و سالمندان در کنار هم از نتایج ارزشمند این لیگ می‌باشد.

دکتر محمدزاده در ادامه گفت: امیدواریم پس از پایان لیگ، بتوان از نتایج ارزشمند آن در جهت برنامه ریزی توسعه ورزش همگانی به خصوص در بخش بانوان استفاده کرد، همچنین با تحلیل نحوه عملکرد استان‌های موفق، الگویی مناسب در راستای ارتقای شرایط فعالیت بانوان در سایر استان‌ها ارائه کرد.

نایب رییس سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی در پایان افزود: طراحی ایده‌ای خلاقانه، نوین و کاملاً اثرگذار با ویژگی‌های منحصر به فرد لیگ تندرستی که برای اولین بار ورزش همگانی را در اکثر استان‌ها و شهرستانها به موضوع روز تبدیل کرده و موجب توجه حداکثری به بحث کم تحرکی شده است، نشان دهنده بهره گیری فدراسیون ورزشهای همگانی از نیروهای انسانی نخبه و توانمند بوده و بر خود لازم می دانم تشکر ویژه خود را از آقای دکتر مرادی بابت طراحی این ایده فوق العاده و همچنین آقای دکتر ملایی ریاست و دکتر شجیع و خانم ساکی نواب رییس پرتلاش فدراسیون بواسطه برنامه ریزی های دقیق، ایجاد تحول و حمایت‌های همیشگی شان اعلام دارم.


  • ۰۷:۵۹

  • ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

  • ۱۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار