محمدیان دهکردی: طرح های فدراسیون همگانی باعث ایجاد نشاط و شادی در جامعه شده است


رئیس هیات ورزشهای همگانی استان چهارمحال و بختیاری از برنامه ها و طرح های فدراسیون همگانی به عنوان عاملی برای ایجاد نشاط و شادی در جامعه نام برد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی کشور، مرتضی محمدیان دهکردی با اشاره به عملکرد سال گذشته فدراسیون ورزشهای همگانی در مورد لیگ تندرستی که اسفندماه به پایان رسید گفت: برگزاری نخستین لیگ تندرستی ایرانیان را برنامه ی قابل قبول توصیف کرد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان چهارمحال و بختیاری برگزاری پویش های اجرا شده در سال گذشته توسط هیات های استانی را نمونه بارزی از تغییر رو به رشد فدراسیون عنوان کرد و در ادامه خاطر نشان ساخت، تعامل و اثر بخشی کمیته های استانی در برپایی لیگ تندرستی ایرانیان را سبب شادی و نشاط جامعه در طول برگزاری لیگ عنوان نمود.

محمدیان دهکردی در خاتمه، با ابراز امیدواری از ریشه کنی ویروس کرونا از سطح کشور در سال جاری گفت: برنامه ریزی و آینده نگری دو خصیصه بسیار مهمی است که از زمان تغییر مدیریت در فدراسیون ورزش های کشور شاهد آن هستیم.

شایان ذکر است شهرستان شهرکرد در بین ۴۵۱ شهرستان کشور مقام نهم و استان چهارمحال و بختیاری نیز جایگاه یازدهم کشوری را در نخستین لیگ تندرستی ایرانیان به خود اختصاص دادند.


  • ۱۳:۱۹

  • ۱۴۰۰/۰۱/۰۵

  • ۱۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار