محمد رضا فروحی:‌ با طرح های خلاقانه تهدید ها را به فرصت تبدیل می کنیم


سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های همگانی طی گفتگوی با خبرگزاری برنا واحد گیلان اظهار داشت:‌ برنامه های خلاقه ای را برای مواجهه با کم تحرکی ملی در نظر گرفته ایم و با طرح های نوین، تهدیدها را به فرصت تبدیل می کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ محمد رضا فروحی، سرپرست دبیری فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در گفتگویی با خبرنگار برنا واحد گیلان اظهار داشت:‌ مطمئنا ورزش های همگانی یکی از موثرترین عوامل تشویق جامعه به حفظ سلامتی و خلق نشاط در ایام کرونایی است.

وی ضمن بیان اینکه: برای غلبه بر شرایط موجود نه تنها ورزش را نباید تعطیل کرد، افزود: بلکه لازم است، با استفاده از ظرفیت های موجود و اجرای طرح های خلاقانه این تهدید را به فرصت تبدیل کرد که فدراسیون ورزشهای همگانی در این ایام با کمک ارکان اصلی و سفیران خود در استان ها و حمایت معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ورزات ورزش و جوانان توانست با اجرای برنامه های متنوع تاکنون رضایت نسبی در آحاد جامعه کسب نماید.

این ‌مقام مسئول گفت: به جرأت میتوان گفت تیم حاکم در فدراسیون ورزشهای همگانی یکی از قوی ترین گروه های تخصصی در حوزه مدیریت ورزش در بین فدراسیون های کشور است.

فروحی با اشاره به نقش فدراسیون ورزشهای همگانی در شرایط بحران کووید ۱۹ افزود: باتوجه به سند چشم انداز برنامه های فدراسیون بصورت کوتاه مدت و بلند مدت، باتوجه به شرایط امروز جامعه و بادرنظر گرفتن همه اقشار جامعه و همچنین با نگاه خانواده محور در محلات و اولویت بخشیدن به نقاط محروم ترسیم شده است. 

 

انتهای پیام/


  • ۰۹:۳۰

  • ۱۳۹۹/۰۸/۱۰

  • ۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار