مربیان بین المللی تفیسا در ایستگاه ورزش صبحگاهی شماره ۳۰


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در حاشیه چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی که به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان درحال برگزاری است ایستگاه شماره ۳۰ ورزش صبحگاهی آقایان افتتاح شد.

روز یکشنیه در سومین روز از چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی با حضور دکتر پیتر کاپوستین و ویم فلورجین از مربیان بین المللی فدراسیون جهانی ورزش همگانی(تفیسا) و امیر نوربخش باقری رئیس هایت ورزش های همگانی استان اصفهان، تیمسار شیران رئیس اسبق این هیات و پدر ورزش همگانی اصفهان، رئیس کمیته ورزش صبحگاهی هیات و ۶۹ شرکت کننده در چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی ایستگاه شماره ۳۰ ورزش صبحگاهی آقایان افتتاح شد.

در این مراسم باستانی کاران ایستگاه باستانی کمیته ورزش صبحگاهی نیز حضور داشتند و برای حضار ورزش باستانی انجام دادند.

لازم به ذکر است که تا کنون ۵۲ ایستگاه ورزش صبحگاهی برای خانم ها، ۳۰ ایستگاه برای آقایان در سطح شهر دایر شده است. همچنین خانم ها دارای ۷ ایستگاه و اقایان یک ایستگاه ورزش عصرگاهی دارند. یک ایستگاه ورزش باستانی نیز برای آقایان دایر شده است. به گفته عبدالعلی کشاورز رئیس کمیته ورزش صبحگاهی هیات ورزش های همگانی قرار است تا پایان نیمه اول سال جاری تعداد ایستگاه ها به ۱۱۰ عدد برسد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار