555555

مسابقات آمادگی جسمانی با حضور مسئولین استان

اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی استان اصفهان یادبود مدافع حرم شهید حججی ویژه آقایان برگزار شد.

555555

به گزارش روابط عمومی هیات همگانی استان اصفهان، حمید ابوالحسنی مسئول مسابقات آمادگی جسمانی استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی استان اصفهان یادبود مدافع حرم شهید حججی ویژه آقایان با حضور مسئولین استان اصفهان در باشگاه رویال آرنا اصفهان برگزار شد که فرشاد موسوی زاده با ۸۵ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، شهاب محمودی با ۷۳ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و احمد عطایی با ۷۲ امتیاز به سومی بسنده کرد.

وی ادامه داد: این رقابت ها در آیتم های طناب کشی، پلانک، دویدن روی تردمیل و وزنه برداری با حضور حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، علیرضا نصر اصفهانی، کورش محمدی، پور محمد شریعتی و نصیر ملت اعضای شورای شهر اصفهان، حسین یارمحمدیان رئیس هیات بدنسازی و پرورش استان اصفهان، مهدی تکابی رئیس هیات تنیس روی میز ، محمد مجیری رئیس هیات کشتی استان اصفهان و فرهاد رحیمی مدیر باشگاه رویال آرنا به سرانجام رسید و عواید حاصل از آن برای عمل جراحی قلب سروش دو ساله هزینه می شود.

در مراسم اختتامیه این مسابقات حیدرعلی عابدی اظهار داشت: مشکل اصلی کشورمان بیکاری است و عدم اشتغال جوانان باعث می شود که برخی از آن ها به اعتیاد روی بیاورند، یکی از روش هایی که باعث می شود که جوانان از این بلای خانمان سوز دوری کنند ورزش می باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ورزشکار باید علاوه بر تقویت جسم، از لحاظ روحی و اخلاقی الگو و سرآمد باشد، ورزشکاران باید مطالعات سیاسی داشته باشند و فعالانه و پرشور در صحنه های انتخاباتی حضور یابند.

وی با ابراز ناراحتی گفت: من از اینکه امکانات لازم برای ورزش کردن همه نیست حسرت می خورم و اگر اکثر جامعه روی به ورزش آورند جامعه ایی سالم و با نشاط خواهیم داشت.

عابدی در پایان گفت: نگاه مجلس به ورزش نگاه ویژه است چراکه این موضوع بسیار مهم می باشد.

دومین سخنران فرهاد رحیمی رئیس هیات گلف استان و مدیر باشگاه رویال آرنا بود که وی ضمن خیرمقدم به مسئولین و ورزشکاران بیان داشت: حضور مسئولین در رویدادهای ورزشی باعث دلگرمی دست اندرکاران ورزش و ورزشکاران می شود و توسعه ورزش را در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: در برگزاری اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی استان اصفهان دوستان زیادی زحمت کشیدند که جای تشکر دارد و امیدوارم این چنین رقابت های پرشور و هیجان ادامه داشته باشند.

رحیمی پیرامون این رقابت ها گفت: مسابقات آمادگی جسمانی استان اصفهان با رویکرد ورزش سلامت محور برگزار گردید، امیدوارم جامعه به سمتی برود که جامعه ای سالم و پرنشاط داشته باشیم که این مهم با برنامه ریزی مطلوب محقق می گردد.

مدیر باشگاه رویال آرنا در پایان گفت: باید در بحث توسعه ورزش همگانی تلاش نمائیم تا اکثر افراد جامعه به سمت ورزش بیایند.

پس از فرهاد رحیمی، علیرضا نصر اصفهانی نایب رئیس شورای شهر اصفهان اظهار داشت: خیلی مایل هستیم که شهرمان مملو از فضاهای ورزشی باشد تا جوانان به راحتی بتوانند در این مکان ها به فعالیت ورزش بپردازند.

وی تصریح کرد: به نمایندگی اعضای شورای شهر این قول را می دهم که شهر اصفهان با حمایت دولت تدبیر و امید در زمینه فعالیت های ورزشی و سلامت کوشا باشد و این جزء باورهای ما است.

نصر اصفهانی در پایان گفت: همراهان خوبی در کنار سرمایه گذاران بخش ورزش خواهیم بود و با ورود آن ها به این بخش دست آن ها را به گرمی خواهیم فشرد.

آخرین سخنران در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی حسین یارمحمدیان رئیس هیات بدنسازی و پرورش استان اصفهان بود، بیان داشت: در سطح استان اصفهان بیش از ۷۰۰ باشگاه ورزشی داریم که بیش از ۹۰ درصد آن ها خصوصی است که هم در بخش کارآفرینی و اشتغال بدون هزینه برای دولت کوشا هستند که در این بین سلامتی و نشاط را در بر خواهد داشت.

وی ادامه داد: شورای شهر اصفهان باید باشگاه های خصوصی را حمایت کند و کاربری آن باشگاه هایی که ورزشی نیست را با رویکرد مثبتی مشخص کند تا مسئولین این باشگاه ها با دلگرمی خاص و هیچ دغدغه ایی، نشاط را به جامعه تزریق کنند.

یارمحمدیان با اشاره به کارت بیمه های ورزشی گفت: یک باشگاه ورزشی سالیانه ۱۰ الی ۱۵ میلیون تومان بابت کارت بیمه ورزشی پرداخت می کند اما خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی بسیار پایین است و اگر رقمی نزدیک به دو میلیون تومان را سالیانه به یک بیمه غیر دولتی بدهیم خدماتش چندین برابر است، صدور کارت های بیمه ورزشی و خدمات آن باید در مجلس مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی در پایان افزود: رخدادهای ورزشی باید در سطح کشور انجام شود تا جوانان را در این میادین ببینیم و شاهد جامعه ای شاد و با نشاط باشیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار