مسابقات دو استقامت گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ، کمیته ورزش بزرگسالان و سالمندان این هیات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقات دو استقامت بزرگسالان را برگزار کرد.

در این مسابقات بیش از ۱۰۰ شرکت کننده در ۱۰ رده سنی از ۲۰ تا بالای ۸۵ سال حضور داشتند و مسافت ۲ کیلومتر را دویدند.  مسابقه دو استقامت بزرگسالان در منطقه ۲۲۰ دستگاه ارتش و با حضور اعضای هیات ورزش های همگانی ، رئیس کمیته ورزش بزرگسالان و سالمندان هیات  ، رئیس هیات دو ومیدانی استان اصفهان و همکاری نیروهای مسلح روز جمعه ۶ آذرماه برگزار شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که درمراسم اهداء جوایز حضور داشت گفت: با توجه به حضور حداکثری سالمندان در این مسابقه ، امیدواریم که جوانان از شما الگوبرداری کرده و در مسیر ورزش گام بردارند.

امیر نوربخش باقری ادامه داد: در این رقابت مهم برد و باخت نیست ، بلکه آنچه که اهمیت دارد حضور شما در لباس ورزشکاری در این رقابت ها است. شما که روز جمعه از استراحت خود زده اید و برای حضور در یک مسابقه ورزشی به اینجا آمده اید کار بزرگی انجام دادید که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه مجموعه بزرگی تلاش کردند تا امسال نیز مانند ادوار گذشته این مسابقات برگزار شود افزود: مهدی زمانی رئیس کمیته ورزش بزرگسالان از هیات ورزش های همگانی استان خواست تا مانند سال های قبل برای تشکیل تیم استان و نیز گرامیداشت هفته بسیج ، مسابقه دو استقامت بزرگسالان را برگزار کند. با تشکر از ایشان و آقایان حمید فریضه نایب رئیس گروه مردان هیات، احمد علی پورحجتی دبیر، علی احمد حیدری کارگزار هیات ، انتظامات و اورژانس که اسباب حضور ورزشکاران میان سال و سالمند را در یک مسابقه ورزشی فراهم آوردند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نیز در پایان ضمن تشکر از تیم نجف آباد که همیشه در مسابقات دو استقامت با حداکثر نیروهای خود حضور پیدا می کند گفت: این تیم قهرمانان زیادی در رقابت های دو استقامت بزرگسالان کشوری و بین المللی دارد. جدای از اینکه در این رقابت ها دوندگان مدال آور زیادی حضور داشتند که جای بسی افتخار است.

امیر باقری برای قدردانی از شرکت کنندگان قول داد به همه آنها لوح تقدیر برای شرکت در این رقابت ها را اعطا کند.

مهدی زمانی رئیس کمیته ورزش بزرگسالان نیز ضمن تشکر از امیر نوربخش باقری رئیس هیات و آقایان فریضه ، پورحجتی و حیدری برای همکاری جهت برگزاری هرچه بهتر این رقابت گفت: امیر باقری همیشه دلسوز ورزش همگانی استان بوده است. از سید علی بینا و سرهنگ سهراب اسدی نیز برای کمک به اینجانب جهت برگزاری این مسابقه تشکر می کنم.

شرکت ورزشی دنیای دونده ها به عنوان اسپانسر مسابقات به برندگان ۱۰ رده سنی و پیشکسوتان ورزش بزرگسالان هدایای نفیسی اهداء کرد.

اسامی برندگان به ترتیب رده سنی به شرح زیر می باشد.

۲۰ تا ۳۵ سال

۱- بهروز مصطفوی

۲- سید محمد پاد

۳- احسان رسولی

۳۵ تا ۳۹ سال

۱-محمدرضا کیانی پرچگانی

۲- مهدی پاکروان

۳- عباس جعفری

۴۰ تا ۴۴ سال

۱- مصطفا مصطفایی

۲- غلامرضا مولائی

۳- غلامرضا آقابابایی

۴۵ تا ۴۹ سال

۱- سعید یزدانی

۲- شکرالله فتحی

۳- علی فتحی

۵۰ تا ۵۴ سال

۱-البرز عباسی

۲-محسن مقدم

۳-سهیل نونهال

۵۵ تا ۵۹ سال

۱- رحمان لطفی

۲- محمدرضا شیران

۳- احمد انتشاری

۶۰ تا ۶۴ سال

۱- محمد علی خسته دل

۲- اسماعیل سبحانی

۳- محمد اسماعیل صالحی

۶۵ تا ۶۹ سال

۱- محمد علی نجفی

۲- نبی الله سلیمانی

۳- حاج حسن نجفیان

۷۰ تا ۷۴ سال

۱-محمد علی سلیمانی

۲- حاج قدرت الله شاه محمدی

۳- حاج مصطفی ماندگار

۷۵ تا ۱۰۰ سال

غلامرضا لطفی

 

[widgetkit id=21]

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار