مسابقات قهرمان کشوری پینت بال به میزبانی اصفهان برگزار شد

 

به گزراش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان دومین دروه از مسابقات سناریویی قهرمان کشوری پینت بال در سال ۹۳ به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و کمیته پینت بال این هیات در باغ جوان برگزار شد.

رئیس کمیته پینت بال هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: میزبانی شایسته اصفهان در سال قبل باعث شد تا فدراسیون ورزش های همگانی و انجمن پینت بال این فدراسیون برای مسابقات سال ۹۳ نیز اصفهان را به عنوان میزبان برگزیند.

مجتبی کشانی ادامه داد: در این دوره از رقابت ها ۱۴ تیم از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و یاسوج شرکت داشتند که ۶ تیم در گروه بانوان و ۸ تیم در گروه مردان باهم رقابت کردند.

مدیرباشگاه پینت بال جوان با بیان اینکه اصفهان به دلیل میزبانی بیش از یک تیم در این دوره از زقابت های قهرمان کشوری داشت افزود: در گروه خانم ها ۶ تیم از استان های اصفهان ، خراسان رضوی و یاسوج شرکت داشتند که تیم های اول تا سوم به ترتیب داناک ، تندیس و اریس همگی از اصفهان بودند. در گروه مردان نیز تیم کهکشان از خراسان رضوی، باتیس از اصفهان و آراسیچ از خراسان رضوی به مقام اول تا سوم دست یافتند.

کشانی خاطر نشان کرد: این مسابقات روز جمعه ۲۴ مرداد در باشگاه پینت بال جوان در باغ جوان برگزار شد و اکثر شرکت کنندگان از میزبانی اصفهان رضایت خاطر داشتند. جادارد از رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان امیر نوربخش باقری برای این میزبانی و نیز علی احمد پورحجتی دبیر هیات برای اسکان و پذیرش تیم ها تشکر کنم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار