معاون وزیر کشور: یک تیم حرفه‌ای مدیریت فدراسیون همگانی را برعهده گرفته است


معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی و رئیس سازمان شهرداری و دهیاری‌های وزارت کشور از عملکرد تیم مدیریتی فدراسیون ورزش‌های همگانی تمجید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، مهدی جمالی نژاد در دیدار روز شنبه با افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی ضمن تاکید بر اینکه گروه مدیریت فدراسیون همگانی یک تیم حرفه‌ای است، ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری بین طرفین راه توسعه و گسترش ورزش همگانی در کشور سرعت بیشتری بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه انگیزه کمک به توسعه و گسترش ورزش همگانی در شهرداری‌های سراسر کشور ایجاد شده است گفت: از مدیریت خوب و حرفه‌ای فدراسیون ورزش‌های همگانی می‌خواهم که با ریل گذاری درست و اصولی به فراهم شدن زمینه تعامل بیشتر این فدراسیون و شهرداری‌ها کمک کنند.

جمالی نژاد از شهرداری ها به عنوان یک نهاد اجرایی قوی برای اجرای برنامه های مد نظر فدراسیون ورزش های همگانی خبر داد و گفت: با بودجه‌ای که در اختیار شهرداری هاست می‌توان برنامه‌های موثری در این حوزه اجرا کرد. شهرداری برای توسعه ورزش همگانی ۹۶ هزار میلیارد تومان بودجه دارد که باید از این ظرفیت برای حفظ سلامتی مردم استفاده کرد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی و رئیس سازمان شهرداری و دهیاری‌های وزارت کشور از آمادگی این نهاد برای همراهی با فدراسیون ورزش‌های همگانی خبر داد و تاکید کرد: بسترها برای همکاری طرفین آماده است و باید با هم افزایی و تعامل نزدیک از این پتانسیل استفاده کنیم.

وی ادامه داد: هیچ چیز به اندازه ورزش کردن و انجام فعالیت‌های بدنی به انسان نشاط و شادابی نمی‌دهد. بنابراین وظیفه همه ماست که زمینه ورزش کردن را برای مردم فراهم کنیم تا از این طریق به نشاط اجتماعی برسیم.

جمالی نژاد استفاده از دانشگاهیان را به فدراسیون ورزش‌های همگانی پیشنهاد کرد و گفت: باید چارچوب همکاری‌ها مشخص شود و اقدامی صورت بگیرد که تاریخ ساز شود. ما نباید از تجربیاتی که منجر به شکست در گذشته شده استفاده کنیم. باید با هم افزایی و فکر جدید یک جریان موثر را در ورزش همگای ایجاد کنیم.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی و رئیس سازمان شهرداری و دهیاری‌های وزارت کشور در پایان تاکید کرد: تیم مدیریتی که مسئولیت فدراسیون ورزش‌های همگانی را برعهده گرفته یک تیم حرفه‌ای و قدرتمند است که در همه ارکانش تلاش خواهد کرد به بهترین شکل ممکن وظایف خود را در قبال سلامتی مردم انجام دهد.


  • ۱۱:۳۰

  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار