معرفی نفرات برتر مسابقات جایزه بزرگ کراس فیت


نفرات برتر مسابقات TOP ۱۰ جایزه بزرگ کراس فیت بانوان کشور معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از خبرگزاری میزان، فینال مسابقه جایزه بزرگ کراس فیت بانوان که برای اولین بار در رده حرفه‌ای با حضور ۱۰ نفر از منتخبین برتر از استان‌های مختلف و ۱۰ نفر از داوران در دو نوبت صبح و بعدازظهر جمعه ۱۰ بهمن برگزار و ورزشکاران در ۴ واد با انجام تست مهارت‌های مختلف با هم به رقابت پرداختند. این مسابقه زیر نظر کمیته کراس فیت کشور با همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی و حامیان مالی برنامه در مجموعه ورزشی انقلاب با اخذ مجوز‌های لازم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در پایان این رقابت خانم روجا هاشمی از تهران، هیراد آزاد مرد از تهران و زینب دهقان از یزد به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند و همچنین جوایز نقدی برای مقام نخست تا سوم به ترتیب ۱۰ میلیون، ۵ میلیون و دو میلیون و پانصد هزار تومان از طرف شرکت فانتوم نوتریشن به آن‌ها اهدا و به سایر شرکت کننندگان جوایز غیر نقدی و تجهیزات ورزشی کراس فیت از طرف سایر حامیان مالی مسابقه تقدیم شد.

شایان ذکر است این مسابقه جزء اولین مسابقات کراس فیت بانوان در رده حرفه‌ای و دارای حرکات تخصصی و مهارتی بود. در پایان کمیته کراس فیت کشور از همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی، حامیان مالی برنامه شرکت‌های پرفورمکس، فانتوم نوتریشن.

پالس اسپرت، بتیس (گروه ورزشی)، شبکه لحظه، مدیریت محترم مجموعه ورزشی انقلاب و سالن بلک پاور این مجموعه و همچنین حضور جناب آقای محمود عبدالهی عضو هیئت رئیسه و نایب رئیس آقایان کمیته کراس فیت کشور، سرکار خانم‌ها مهنوش گودرزی سرپرست مسابقه و نایب رئیس بانوان کمیته کراس فیت، سلمه حاج حسینی مسئول مسابقه، مارال افشاریان کمیته داوران، مریم فاضلی کمیته فنی، آرزو عزیزی کمیته انظباطی، آنا وفائیان نایب رئیس بانوان استان تهران، و اعضای کمیته داوران (خانم‌ها مارال افشاریان، زینب رفیعی، اسماء یادگارلو، سیما اروج زاده، سودابه قاسمی، فاطمه علی محمدی، نژلا میر محمد صادقی، آنا وفائیان، زهرا نظرزاده و مریم فاضلی) و اعضای کمیته اجرایی خانم‌ها موژان اسعدی، مونا کاظمی، محیا افشاری، بهاره اسماعیلی، مریم مهراب پور و راحله میرهادی و سایر همکاران حاضر در این مسابقه که در برگزاری این مسابقه نقش بسزایی داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

در پایان سهراب آزاد برای تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه و حضورشان در جمع کراسفیتر‌های برتر کشور که نشان از تلاش و همت والایشان است آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون کرد.

 

انتهای پیام/


  • ۲۲:۱۰

  • ۱۳۹۹/۱۱/۱۱

  • ۲۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار