معرفی کمیته ورزش و بازی های الکترونیک در شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان این کمیته با همکاری مجموعه جام دیجیتال در چهارمین جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال حضور دارند.

رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان اینکه به منظور آشنایی هرچه بیشتر مردم با وظایف این کمیته در جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال حضور پیدا کردیم گفت: این جشنواره از امروز بیست و پجم مرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان آغاز و تا بیست و نهم ادامه دارد.

محمد مهدی کاظمی افزود: مهندس رسول رضوانی مسئول جام دیجیتال و مشاور اقتصادی کمیته شرایط حضور و معرفی هرچه بیشتر کمیته ورزش و بازی های الکترونیک را در این جشنواره فراهم کردند که از ایشان کمال تشکر را برای این همکاری داریم.

وی اضافه کرد: در مدت حضورمان در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان هر روز یکی از گروه های تحت پوشش کمیته از جمله رادیو کنترل، رباتیک، بازی های رایانه ای و کنسول را به بازدیدکنندگان معرفی خواهیم کرد. در بخش بانوان نیز اقدام به عضو گیری و ثبت نام برای راه اندازی و تشکیل تیم بانوان خواهیم کرد تا از این پس شاهد حضور خانم های علاقمند اصفهانی به بازی هال الکترونیکی در میادین رسمی مسابقات باشیم.

کاظمی با اشاره به اینکه کار بزرگی انجام شده تاکید کرد: نوید برهانی پلیر اصفهانی و قهرمان مسابقات جهانی فیفای فرانسه نیز هر روز در غرفه حضور دارند و شهروندان می توانند با وی مسابقه برگزار کنند. همچنین از فوتبالیست های مطرح دو تیم سپاهان و ذوب آهن نیز برای حضور در غرفه مان دعوت بعمل آورده ایم. از همشهریان عزیز دعوت می کنیم تا با حضور در غرفه جام دیجیتال بیشتر و بهتر با فعالیت های کمیته ورزش و بازی های الکترونیک آشنا شوند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار