ملایی: بازوان قدرتمندی به کمک توسعه ورزش همگانی آمده اند


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به حضور مسئولان دستگاه های مرتبط با ورزش همگانی در هیات رئیسه این فدراسیون گفت: بازوان قدرتمندی برای توسعه ورزش به کمک فدراسیون آمده اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نخستین نشست هیات رئیسه جدید فدراسیون ورزشهای همگانی امروز سه شنبه ۷ بهمن با حضور معاون وزیر در محل سالن جلسات وزارت ورزش برگزار شد.

افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در این نشست گفت: برای اینکه بتوانیم اقدامات موثری در ورزش همگانی داشته باشیم باید از تمام عناصر تصمیم گیر در این حوزه سود ببریم و بتوانیم مسئولان را کنار هم داشته باشیم تا در راستای تحقق منافع ملی گام برداریم و همکاری نزدیک داشته باشیم.

وی با بیان این که گام های موثری برای ایجاد ساختار ورزش همگانی برداشته شده است به ظرفیت های در نظر گرفته شده برای توسعه ورزش همگانی و اجرای برنامه های در نظر گرفته شده پرداخت و گفت: در این مدت تفاهم نامه های مهمی را با نهادها و سازمان های مختلف امضا کرده ایم تا بتوانیم از ظرفیت تمام آنها برای توسعه ورزش همگانی استفاده کنیم.

ملایی با بیان این که ۵۰ درصد جمعیت کشور مخاطب هیات رئیسه فدراسیون ورزشهای همگانی هستند که باید برای آنها برنامه ریزی کنیم خاطرنشان کرد: با حضور مسئولان نهادهای مرتبط در هیات رئیسه امیدوار هستیم بتوانیم به اهدافی که داریم دست پیدا کنیم.

افشین ملایی در مورد اقدامات مشترک برای سال ۱۴۰۰ گفت:  برگزاری کمپین ایران فعال، برگزاری دوره های توانمند سازی منافع انسانی ورزش همگانی، حمایت و به اشتراک گذاری فضاهای ورزشی در برگزاری برنامه های ملی دستگاه های عضو، حمایت از برگزاری المپیادهای درون مدرسه ، درون دانشگاهی، درون پادگانی ، حمایت از برگزاری لیگ های ورزش همگانی و اجرای پایش ملی میزان مشارکت اقشار در فعالیت های بدنی ورزش همگانی از مهمترین برنامه های ما برای سال آینده است.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در پایان گفت: فدراسیون و وزارت ورزش درهای توسعه ورزش همگانی را باز کرده اند و امیدوارم همه نهادها بتوانند تصمیمات تاثیرگذاری در این حوزه داشته باشند تا ثمرات آن را در دهه آینده در جامعه شاهد باشیم.


  • ۱۱:۴۲

  • ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

  • ۲۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار