ملایی: به آینده همکاری با ووشو خوش‌بین هستیم/ صدیقی: فدراسیون همگانی مخاطبان را امیدوار کرده است


روسای فدراسیون های همگانی و ووشو با تاکید بر گسترش میزان همکاری های فی مابین به آینده «ورزش همگانی» و تامین سلامت مردم با ورزش ابراز امیدواری کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی رییس، محمدرضا فروحی دبیر و رضا شجیع نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در دیدار با امیر صدیقی رییس فدراسیون ووشو بر همکاری دو جانبه تاکید کردند.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در این دیدار گفت: تلاش های فدراسیون ووشو در حوزه ورزش همگانی و توجه به موضوع سلامت و تندرستی ستودنی است.

افشین ملایی با اشاره به طرح های فدراسیون ووشو در حوزه همگانی بویژه طرح ملی «ووشو سلامت» ادامه داد: خوشبختانه فدراسیون ووشو با اجرای طرح های بسیار خوب‌ خود در حوزه ورزش همگانی بویژه توجه مضاعف به توسعه تای چی نشان داد که صرفا به اهداف قهرمانی و مدال آوری فکر نمی کند و این تفکر برای ما ارزشمند است.

ملایی افزود: ما امروز در کنار فدراسیون ووشو در حال تجربه یک همکاری مشترک بین بخشی هستیم و بسیار به آینده این همکاری هم خوشبین هستیم. 

امیر صدیقی هم با اشاره به فعالیت های جامع فدراسیون ورزش های همگانی گفت: حجم فعالیت ها در فدراسیون ورزش های همگانی به نحوی است که امیدواری بسیاری را دل مخاطبان ایجاد کرده است. 

صدیقی افزود: خوشبختانه توانستیم موضوع «ووشو برای همه» را به یک مطالبه جدی تبدیل کنیم و با طراحی برنامه های سلامت محور زمینه تغییر نگاه نسبت به جایگاه سلامت بخش ووشو و تای چی را در جامعه مخاطبان افزایش دهیم.

در پایان این نشست که رضا شجیع نایب رییس فدراسیون همگانی و محمدرضا فروحی دبیر این فدراسیون نیز حضور داشتند مقرر‌ شد فدراسیون همگانی هم به طرح «ووشو برای امید» بپیوندد و فدراسیون ووشو را در اجرای طرح ساخت خانه ووشو در منطقه بشاگرد یاری نماید.


  • ۱۶:۴۸

  • ۱۴۰۰/۰۲/۰۴

  • ۲۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار