ملایی: سند ورزش شهروندی ظرفیت جدیدی برای توسعه ورزش همگانی ایجاد خواهد کرد


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: تصویب سند ملی ورزش شهروندی منجر به هم افزایی و ایجاد ظرفیت نوینی برای توسعه ورزش همگانی و کاهش موثر کم تحرکی ملی خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به هدف از تشکیل جلسه هیئت رئیسه شبکه ورزش شهرداری های کشور بیان داشت:‌ هدف از برپایی نشست هیئت رئیسه جلب و جذب مشارکت ارگانهای موثر در توسعه ورزش شهروندی و کاهش موثر کم تحرکی ملی با محوریت شهرداری ها است. با تصویب سند ملی ورزش شهروندی و تدقیق جزئیات اجرایی با حضور هماهنگ کننده فدراسیون‌ ورزش های همگانی مشکلاتی در هماهنگی های بین بخشی رفع خواهد شد و به سمت اجرای اقدامات جامع هماهنگ با شهرداری ها خواهیم رفت. 

ملایی خاطر نشان کرد: کاهش موثر کم تحرکی ملی تنها با مشارکت فراگیر نهادهای ذی نفع نظیر شهرداری ها، در قالب اقدامات جامع، به شکل هماهنگ و هم افزا می تواند ظرفیت بزرگی با مواجهه فعال با کم تحرکی فراهم کند و نهایتا منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان از  شهر و وضعیت ورزش در شهرها بشود. 
وی افزود: دانشی که مبنای عمل فدارسیون ورزش های همگانی است ادبیات علمی روز دنیا است و در این ادبیات هم اصلاح نگرش و آگاهی بخشی، توجه به زیرساخت، برگزاری رویداد موثر و در انتها در بعد پایش اثر بخشی موثر محل توجه است.


  • ۱۶:۲۴

  • ۱۳۹۹/۱۲/۲۵

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار